Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

yalnızca özel günlerde için HayaTim ve kocası burcu ve serhat'la yarışacam derken özel günler artınca çareyi sebil almakta buldular :=)))))))))))))

süperrrrrrrr:roflol::roflol::roflol: serhatta yanımda birlikte okuduk birlikte güldük... :roflol::roflol:

hayatimin asabiiiyyetinin sırrı çözüldü. Meğer hanfendi gündüzden başlıyormuş demlenmeye

:roflol::roflol::roflol::roflol:

serhattttttttttttttt bizi mi takip ediyon sennn aman da amannn naniknanik

serhat ya şu burcu'ya sürpriz falan yapma yeter artık aaaa ne kadar şımartıyosun yaaa. sen sürpriz yaptıkça biz evde kavga ediyoz. eve gidip hayati'ye çemkiriyorum :dilcikar:

burcu sabah üst komşusunun onlara hitaben bahçeye yaptırdığı ilginç cisimi görünce koşa koşa kocasını çağırdı. Serhat gördükleri karşısında olayın şokunu hala atmış değil.

eda balayında yurt dışına çıkamıyorum diye çıldırdıı, nişanlısı düğün tarihini yine erteledi

hayatimin filine karşı ilgisi her geçen dahada artıyor, beğenmeyenlere nispet yapıyorum dedi

işte sinayın fellik fellik herkeslerden sakladığı fotosu
imzayı attıktan sonra evde geceye hazırlık için stres atıyormuş kendileri

sulfatın bu akşamki misafiride borcam getirince borcam fabrikası açmaya karar vermişler. sulfat hanım ekonomiyi canladnırdım mutluyum diye açıklama yaparken eşi f bey nasılda kıvrak kıvrak gülerek kesiyor kuurdelayı.

kıskanç hayatim kocasının ellerini tikenli tel ile sardı
teeeee süpriz yapana kadar

eda balayında yurt dışına çıkamıyorum diye çıldırdıı, nişanlısı düğün tarihini yine erteledi

hayatimin filine karşı ilgisi her geçen dahada artıyor, beğenmeyenlere nispet yapıyorum dedi

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

ay çok güldüm yaaaaaaaaaaaaaaaaa

offfff çok manyaksınız yaaa
öldüm gülmekten

ayyyyy gözlerimden yaş geldiii
pıtır'ın sevgilisi
burcunun köpeği
eda'nın ilk gece giyeceği:))))))))))))
haha kız aşkol
sevgilim öle diil:)

Muhaha Pitir, bunu senden beklemezdim kaydirigubbakcemile3
Ama hayatimida böylece gördük. Hadi hepimize hayirli ugurlu olsun kaydirigubbakcemile3
hahahhaha bende

karısı _HaYaTiM_'in cücük kadar göğüslerinden bıkan Hayati sonunda böyle bi formül bulur

ayyy deli buna asıl bomba derim

ha ha haaa yaşasınn kötülükkkk kötükedihüso okuyamadı kötükedihüso çünkü bende yeni okudumm
ama iyi günümdeyim akşama gelince okuturum :roflol:

kıskanç hayatim kocasının ellerini tikenli tel ile sardı
teeeee süpriz yapana kadar

ayy karnıma ağrı girdi :roflol::roflol::roflol:

çokk komikkkk:roflol::roflol::roflol:

ayy edoşşşş :roflol::roflol: çokk benzemişş zilli edayaaaa:roflol::roflol:

ii akşamlar
kıslar zemuszemus
bi alamsiniz ne kadar güzel flaşlarrrrr

vallahi bencede :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…