Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

baktı ki olmadı en sonunda silikona karar verip silikon takdırdı _HaYaTiM_

ahahahahah ayyy ölüyomm

kızlar çok tatlısınızopuyorumnanaktan

_HaYaTiM_'in filini beğenemeyenler çıkınca en sonunda sinirlenen fil (ee ne da olsa hayatim'in fili asabi olcak azcık) en sonunda kendini beğenmeyenlere cevabını verdi :ppPPPPppppPP

burcu ve Serhat'ın hayatında büyük rolü olan bilgisayar ve internet düğün pastalarına da yansıdı :))

bütün gün evde oturup istediği zaman temizliğini ve yemeğini yapan beta, boş vaktin ve kelebeğin pohunu çıkardı ve kocasına meyve servisini artık böyle yapıyor :=)))))))))))))))))

29322540ie9.jpg

burcunun kocasının jestlerine ve romantikliğine aldanıp kocasına çemkiren hayatimin uyandırılış şekli bi hayli can sıkıcı gerçekten haklıymış çemkirmekte laelaelaelaelae

29322540ie9.jpg

burcunun kocasının jestlerine ve romantikliğine aldanıp kocasına çemkiren hayatimin uyandırılış şekli bi hayli can sıkıcı gerçekten haklıymış çemkirmekte laelaelaelaelae

:roflol: :roflol: aynen öyle uyandırıyo horoz gibi bağırarak balımmmmmmmmmm ay bi sus sessiz ol ya sabahlarıııı

Ayyyy ölcem şimdi :roflol::roflol::roflol:

Hayatım özellikle kendin için eklediğin cücük ve böcüğün sakalına güldüm :roflol:

karısı _HaYaTiM_'in cücük kadar göğüslerinden bıkan Hayati sonunda böyle bi formül bulur
[/IMG][/URL]

baktı ki olmadı en sonunda silikona karar verip silikon takdırdı _HaYaTiM_

_HaYaTiM_'in filini beğenemeyenler çıkınca en sonunda sinirlenen fil (ee ne da olsa hayatim'in fili asabi olcak azcık) en sonunda kendini beğenmeyenlere cevabını verdi :ppPPPPppppPP
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bütün gün evde oturup istediği zaman temizliğini ve yemeğini yapan beta, boş vaktin ve kelebeğin pohunu çıkardı ve kocasına meyve servisini artık böyle yapıyor :=)))))))))))))))))

Ayyyy çatlicimmmmmmmmmmm :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

yalnızca özel günlerde için HayaTim ve kocası burcu ve serhat'la yarışacam derken özel günler artınca çareyi sebil almakta buldular :=)))))))))))))

sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
uyy yarıldım hayatim yaa

hayatimin asabiiiyyetinin sırrı çözüldü. Meğer hanfendi gündüzden başlıyormuş demlenmeye
56478743xd1.jpg

Son düzenleme:
X