Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

:lepi:kısslar süpersiniz yaaaaaaaaa. çatladım gülmekten vallah.ben bu topiği es geçmişim sanıırm ,sonunda buldum emme!!!...-tatlicadiarzu-

kediye sevgilisi kulakları üşümesin die almış ama bizim kedi yaz geldiği halde hala çıkartmıyormuşş çünkü artık kulaklara o dkar alışmışki kendini tavşan sanıyormuşş:)

aquabarbie ile kedi bugün çarşının tozunu attırmışş sporr arabaylannn hahahah bu fotoya çok güldüm size de cuk oturdu yaaa:)

bu akşam kedimle uğraşasım var ama o yok ortalıkta neyse haberleri yapıp tozuyumm kafamı uçurmadann:)kedim son zamanlarda kilo mu almış ne:):)

aquabarbie ile kedi bugün çarşının tozunu attırmışş sporr arabaylannn hahahah bu fotoya çok güldüm size de cuk oturdu yaaa:)

hoş buldum canım. hahay kıss harbiden cuk oturmuş yaaaa... barbi ve kedi süpersin ne diyim çok güldüm ya...emeğine sağlık bacımvereliniortak-tatlicadiarzu-

Anam bu ne böyle ne kadar şirin olmuş ladyablam görmesin bunu bayılır wallaha

gördüm gördüm. meraklı bugün kediciklere fena bozulmuş galiba. ama benim kedimde tavşanlara çok meraklı.
kızım bana tavşan bir terlik almıştı. çilek hanım onu sahici sanıp saldırıya geçti. o gündür bu gündür o terlikleri giyemiyorum. terlikler çilek hanımın ağzında ve yuvasına götürüp yalıyor.delikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

demin herkesin bebeklik fotosunu koyarken firstlady mi unutmuşum ama onun tek fotosu yoktu
umarım unuttuğum için kusuruma bakmazsın
affettinmi beniii

veeeeeeeee huzurlarınızdaaaaaaaaaaaa
firstlady vede edisi

amanda ne güzel çıkmışız. bu fotoyu ne zamandır bulamıyordum. demekki sendeymiş.naniknanikdelikafadulden:roflol::sm_cool::dilcikar:

merakliii bu aralar çok meşgul.

hahahah ablacım güldürdün benii:):)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bizim mkyaj topiğine çok sık ugrayan kedi nickli arkadaşımız var ona yapmıştım bu haberleriiii:kedi:

benimde tavşanım var senin kedin görse o zman tavşanıma saldırır bizim tavşanda saf kaçamzdaa:sinifsinif:

kısmetsiz kedi çok şıksın.

allahım bu ne güzelik yawwwww. maaşallah çok şirin olmuş nede şık öleeeeee
o tavşan kulaklıyada bittim zati ne güzel bakmış kedicik.
çok seviyorum hayvanları yaaaaa. hele bu halde görünce onları daha bi,riçim kaynıyor.Şeniz

meraklı sen nerde besliyon bacım tavşanı.?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…