Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

herkeşlere iyipazarlar flaşçılarrr

kısmetsiz kedi çok şıksın.

image.php

valla çok süperim .zemuszemuszemuszemus

allahım bu ne güzelik yawwwww. maaşallah çok şirin olmuş nede şık öleeeeee
o tavşan kulaklıyada bittim zati ne güzel bakmış kedicik.
çok seviyorum hayvanları yaaaaa. hele bu halde görünce onları daha bi,riçim kaynıyor.Şeniz

meraklı sen nerde besliyon bacım tavşanı.?????

evde besliyorum eskiden yurtta besliodum tatile girince eve getirdimde annem eve sokmuo balkonda tavşanımmmmafoldumben

evde besliyorum eskiden yurtta besliodum tatile girince eve getirdimde annem eve sokmuo balkonda tavşanımmmmafoldumben

kıyamam ya evdede çok zor canım tavşan beslemesi ,bende çok besledim bekarken. her yere..... bende arkasından tamizliyordum annem görmeden.delikafadulden
geçen sene babam kızıma almış bir tane yavru tavşan çok sevimliydi.ama benim cadı bayağı bir eziyet etti hayvana, dayanamadım verdim babama 2 gün sonra.:çok üzgünüm:
allah kolaylık versin sana .artı annene sabır:))):Saruboceq:

saol aquam ama maalesef tavşanımın ayağı kırıldıı yaklaşık 1 ay önce ya da 1 ay oldu o zmandan beri çok usluu.tuvaletinii kocaman bi leğenin içindekii hasta bezine yapmaya alıştııı bebemm o yüzden şimdilik sorun çıakrmıoo.hee bi de tel kapımızı kemirdi balkondaki o dkar:)içeri kaçmş ordann heheheh

hahahah ablacım güldürdün benii:):)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3bizim mkyaj topiğine çok sık ugrayan kedi nickli arkadaşımız var ona yapmıştım bu haberleriiii:kedi:

benimde tavşanım var senin kedin görse o zman tavşanıma saldırır bizim tavşanda saf kaçamzdaa:sinifsinif:

allahtan bizim kedi dişi.delikafaduldennaniknanik:roflol: yavrusu sanıyor onları. vay elleyenin haline.:roflol::roflol::roflol: birtek bana izin var. artık terliklerin halide kalmadı ya neyse.:sm_cool::roflol::roflol: bize kızıncada oda gidip tavşan terlikten intikam alıyor.kaydirigubbakcemile3 :dance:

ay çok kokar. bende zamanında çok beslemiştim. tabii balkonda.:roflol:a.s

yok firstlady ablamm tavşanım değildee sidiği çok kötü kokuyoo annemm temizlikhastası oldugu için tavşana hasta bezi aldııı onu yayıo alıştırdı oraya yapıoo topluozz bi de annemm her dk balkonu çamaşır suyunla yıkıoooo koku fln kalmıooooooo

yok firstlady ablamm tavşanım değildee sidiği çok kötü kokuyoo annemm temizlikhastası oldugu için tavşana hasta bezi aldııı onu yayıo alıştırdı oraya yapıoo topluozz bi de annemm her dk balkonu çamaşır suyunla yıkıoooo koku fln kalmıooooooo

evet idrarı çok kokuyor. bu yüzden bende beslemiyorum artık. kedim bana yetiyor. onu izlemek bile beni çok keyiflendiriyor. benimki çok oyuncu. :roflol:naniknanik:sm_cool:

bende kedilerden trsıorum azcıkk.tavşanım çok şebekk ayağı kırılmadan daha da şebektii takıntızsı var yamuk örtüü gördümüü tümseğii düzeltene kdar patilerinle üstündee kayıyoo hahah:)

X