Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kız ne yalan diyim sonunda buda olacak ha ama sen biraz daha uğraş senin son halini verecem burda seni cadu seni sevmesem varya tatlı cadularım benim ya

kız ne yalan diyim sonunda buda olacak ha ama sen biraz daha uğraş senin son halini verecem burda seni cadu seni sevmesem varya tatlı cadularım benim ya

Ah arkadaşım nedir bu fırtınadan çektiğimiz ayol ikimizle uğraşıyor bu kız ama sonu kötü bunun intikam almak lazım hemen.
Ben hemen arayış içerisine geçiyorum

Ah arkadaşım nedir bu fırtınadan çektiğimiz ayol ikimizle uğraşıyor bu kız ama sonu kötü bunun intikam almak lazım hemen.
Ben hemen arayış içerisine geçiyorum

yormayın siz kendizi ben onun şimdi kocasıyla birlikte reklam için soyunmuş resimlerini koyayımda görsün gününü:roflol:işte fırtına kızı ve kocası

yormayın siz kendizi ben onun şimdi kocasıyla birlikte reklam için soyunmuş resimlerini koyayımda görsün gününü:roflol:işte fırtına kızı ve kocası

allahım ya barçman ıyıkı benle ugrasmıyosun sen bır omre bedelsın Şeniz...guldurdun benı ...ooyy oooooooyyyyyy..:roflol::roflol:

Flas Flas Flas
Fırtınanın bizlerden sakladığı sevgilisini sonunda görüntülemeyi başardık çok yakışmışlar birbirlerine bizde onlara mutluluklar diliyoruz .:jeyyar: :jeyyar: :roflol: :roflol:

amanııııın bune beeeeeee..ank06...vaaaayyyyyyyyyyy bu saklanıp fılan edılmez nereye sıgıcak..

oh ellerinize sağlık barçman bide bana özel mesaj atmış haberini okudunmu diye bombalamaya devam ev hanımıda çıldırdı sonunda :roflol:

evet artık okyaydan çıktı hücuuuum buda fırtınanınkızını güneşlenirkenkiresmikaydirigubbakcemile3

işte uğur böcüğünün düğününden ilk görüntüler. enişte beyin poposunu ellediği hatunda duyguçıkması.
ben demiştim böük sana bu hatunun kocanda gözü var die...

işte bunlarda barçman ve fırtınanınkısı

barçman güzellik yarışmasını kaybedeceğini anlayınca tutmuş fırtınanın kızının saçlarından çiçek yapmış bu görüntü çok konuşulacak

işte ank06 ve ev hanımının ev partisinden kareler.

not: çoğunuzu tanımıyorum ama bende katılmak istedimumarım kızmazsınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…