Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

incitanem mutluluktan uçtuğu için sıksık rüyadamıyım diye kontrol ediyormuşkaydirigubbakcemile3

bu arada nişanlısını kontrolüde elinden bırakmıyormuş

anca beraber kanca beraber :CüvCüv: ben bencillik yapmam kendimi kontrol altında tutarken nişanlımı nasıl bırakırım dimi ama gamyoncuiremsu bu arada iyi yöntemmiş haa kaydirigubbakcemile3

evhanımı kendine altı ocaklı koltuk yaptırmış böylece yemek yaparken kk ne rahatça girebiliyormuş

ayy. koptum vallah hani önünde laptop çok yaşa emi zaten ne pişirecem derdi yetiyor şimdi rahatca bakar yaparım çatlayın benim abbas bana özel yaptırdı bu koltuğu:dance:hihoyyyt

kuzum aşağıdaki modele ulaşana kadar saçlarımı kestirmem diyormuşkaydirigubbakcemile3

Hey gidi günler...Barçman ablamın düğün töreninden bir kare buldum bana hatıra vermişti de albümü karıştırırken buldum.Barçman ablamın saçı siyahken.Hem de gelinlik modeli arayanlar için fikir olabileceğini düşündüm.yıllar insanı ne kadar değiştiriyor değil mi..Ama yine de çıtıpıtıymışsın barçman abla..hihoyyythihoyyyt

ne kadar vahşi bir seksiliğim varmış o zaman edimde tarzan gibiymişkaydirigubbakcemile3
aah ne günlerdi o günler

:roflol::roflol::roflol:allah seni ne etmesin emi......sorarım ben sana sonra....CADIARZUaslında biraz haklılık payıdamı var ne?:roflol:

casmin ben sana sipariş verirken böyle pencereli model ısmarlamanı söylemiştim dinlemedin ne güzel havadar havadarkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…