Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

son zamanlarda ortalıkta gözükmeyip danacıklarını üzen ezbuz kendine zengin bir koca bulmuş benimki mantık evliliği tamamen duygusal diyormuşkaydirigubbakcemile3
91673733im7hk9.jpg

efsunkaydirigubbakcemile3
efe hastalıklı kenelerden korktuğu için piknik yeri seçiminde titiz davranıyormuş
128058658pbn3.jpg

:roflol::roflol:hahahahahhhhahahhahahhahahaha
çok komiksin
hiç güleceğim yoktu
valla yakında gideceğiz
malum mali işler araç filan
acaba yardım için kampanyamı başlatsam
yardımcı olurmu kk dostlarımhahahaha
ne dersinnnnnnnn:roflol::roflol:

29170ux4.jpg

29170ux4.587e804ec1.jpg

Hey gidi günler...Barçman ablamın düğün töreninden bir kare buldum bana hatıra vermişti de albümü karıştırırken buldum.Barçman ablamın saçı siyahken.Hem de gelinlik modeli arayanlar için fikir olabileceğini düşündüm.yıllar insanı ne kadar değiştiriyor değil mi..Ama yine de çıtıpıtıymışsın barçman abla..hihoyyythihoyyyt

yanlız damattaki surata bak yazık yaaaaa:roflol::roflol::roflol:

hoşgeldinn nerelerdeydin canım buralarda gerçekten yokluğun hissediliyor Şeniz

tatil sonra taşınma işi vardı arya ramazanda girince ee tabi birde işler yoğun olunca hiç girmedim biraz daha böyle devam eder sonra aranızdayım bende siz çok üzledim:nazar: geyik bölümü burnumda tütüyo valla :jeyyar::jeyyar:

kolay gelsin canım bende yoktum yazın ama şimdide kimse yok ramazan ya ondandır kışı özledim vallah KK da ilk tanıdıklarımdınız şimdi kimse yok

kolay gelsin canım bende yoktum yazın ama şimdide kimse yok ramazan ya ondandır kışı özledim vallah KK da ilk tanıdıklarımdınız şimdi kimse yok

sağol aplam evet bende kışı üzledim bir kış gelse tüm ekip toplanızrız yine:jeyyar::eek:

X