Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

[/IMG] barçmanın gerçek kimliğini ortaya çıkarıyorum. o meg ryan aslında....... sakın barçman kızma bana.... neden yumruk atıyorsun ama. olsun bilinsin artık.

okoypetede çevresini dikkat edin lokum kaçmasın o kaçarsa aslan alırım diye tehdit ediyormuş

casmin her zamanki gibin ne gadder kilsin yavkaydirigubbakcemile

noldu yavrukuş.kaydirigubbakcemile3...komigine mi gitti.kaydirigubbakcemile3...yoksam zorunamı gitti..kaydirigubbakcemile3...anadım her halukardada tuhafına gitti..kaydirigubbakcemile3..o zaman şöyle dimmmmmm...cokacimcoook...canıımmmm.cokacimcoook..benim canlarımmmmm..cokacimcoook.çok sefiyim sizi..cokacimcoook..leynnnn...:1hug:

Hadi nan seviymiskaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
yalandan kim ölmüsnaniknanik

ellerinize saglik ya koptum gulmekten sabah sabah morelim cok bozuktu bana iyi geldi herkese tesekkurler

aynadaki halime bittim,:asigim: :hooray::hooray::hooray:

evet ya varya sende zaten bir zombi havası var gece uyumaz sabah uyumaz gündüz uyumazCADIARZU...bir dakika ya.:uhm:..yoksa evet evet sen iki kişisin ondan 24 saat kk dasın....aynadaki sen ve aynaya bakan kadın.....vavvvvvvvv.:1shok:....ne esrarengiz.......:1shok:

evet ama çantada değil anneannesi:roflol: yazık evladımakaydirigubbakcemile3

eteğimde çok kısa kocam kızar sonra:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…