Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Barçman ablamın tabancası şakası yoktur vurur vallakaydirigubbakcemile3

8112006111649AM.jpg

ay bu tabancanın kurşunlarına bayıldım tam bana göre:lepi:

Barçman ablam sahilde o kadar çok güneşlenmiş ki, sonunda kızarmış tavuğa dönmüş.kaydirigubbakcemile3
Hımm, yeme de yanında yat vallacokacimcoook

34ei3.jpg

Süpürge : Sana saçlarımı süpürge ettim diye kocasının başının etini yiyip duruyormuş..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

post415901148799843tl4.jpg

Barçman ablam sahilde o kadar çok güneşlenmiş ki, sonunda kızarmış tavuğa dönmüş.kaydirigubbakcemile3
Hımm, yeme de yanında yat vallacokacimcoook

34ei3.jpg

koptum buna ben arkadaşlar.süper valla.................barçman
:jeyyar:

Diyet yapmaktan vazgeçmeyen Soul'u görenler şaşırıyor.:)))Kilo vermeye belinden başlamış kaydirigubbakcemile3
incewc8.jpg

Son düzenleme:
Diyet yapmaktan vazgeçmeyen Soul'u görenler şaşırıyor.:)))Kilo vermeye belinden başlamış kaydirigubbakcemile3
incewc8.jpg

hehe ben bu kadını biliyorum 30 küsür sene korse takmış sürekli beli ondan bu kadar ince guinnes rekorlar kitabina girmiş dünyanın en ince belli kadını olarak kaydirigubbakcemile3

hehe ben bu kadını biliyorum 30 küsür sene korse takmış sürekli beli ondan bu kadar ince guinnes rekorlar kitabina girmiş dünyanın en ince belli kadını olarak kaydirigubbakcemile3

bilmeseen şaşardım zatiiiii laelaelaelaelae

Sağol canım yaaa.Bende İng. yazıyordu çözemedim bi türlü sende olmasan kadın yağlarını aldırmış bilgisiyle geçinecektim..kaydirigubbakcemile3

X