Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

evi terkeden canavar en son konak meydanında görülmüş kocasınınköşe bucak aradığı canavar tanınmamak için tipini değiştirmiş:roflol::roflol:

bir yerden istihbarat alan kocası hem canavarı arıyormuş hemde bende imajımı değiştirdim geri dön diyormuş

larisa ben sadece sevdiklerime takılır şaka yaparım ama sen böyle düşünüyorsan bir daha yapmam bende şaşırdım özelden bana yokmu diyenler var alınanlar var liste yapalım en iyisi şakaları kaldırabilen benim sevdiklerim ve alınanlar diye

yok sevgilisini bir kızla basmış:roflol:

bu ilk değil körolasıcayı geçen yılda yakalamıştım diyen yok

üstelik bu küçükkende çapkınmış demiş

KK üyeleri hakkında fikir sahibi olmuş oldum:roflol:

şok haber nevbahara neden yeşil kafa deniliyor merak edenler için bu resmi bulduk:roflol:

bluish dün gece okuduğu şiirden öyle duygulanmışki onunla adeta bütünleşmiş:roflol:

özo35 in askerdeki sevdiceği resmini yollamış özo ağzı kulaklarında herkese bu resmi gösteriyormuş not= tam ortadaki asker özonunki

flash flash işte yılın haberi eğitimciyim diye hepimizi kandıranTÜLİŞ meğer hela işletiyormuş
işte tülişin işyeerinden görüntüler

helalar patroniçesi tüliş yakında tuvalet zincirinin bütün türkiyeye yayacaklarını açık hava ve seyyar tuvaletler planladıklarını söyledi

üstelik bizde herşey usulüne uygun diyen tüliş şimdilik helalar kocamın adına kayıtlı en kısa zamanda üzerime alacağım ayrıca biz faturasız çalışmayız dedi:roflol::roflol:

dikkat dikkat 2008 yüz güzeli yarışması başladı lütfen oylarınızı verin katılanların nickleri
1 =GURBAA PRENSES
2=TÜLİŞ
3=ÖZO35
4=süpürge
5= sny
6=lale

X