Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

kuzum çalınan arabasından ümidini kesmiş eşinin hediye ettiği yeni aracını çok seviyormuş tek üzüntüsü yem parasıymış

Kızlarrrr hiç sormuyosunuz ben ne yapıyodum işim ancak bitti de geldim.Ben de yolda barçmanla kocişine rastladım.Enişte dediki yav barçman şurdaki mağazaya girdi,gelene kadar bi sürpriz yapiym de ona,beni bi çekiver dedi.Ben de eniştemizi çektim.Barçman ilk kez görüyo.Kocasının ona sürprizidir.
2008010721199669830x7lfzs8.jpg

flash flash dün evi terkeden canavar için kocası gazeteye ilan vermiş
:roflol::roflol:

eylüll bu sabah arkadaşlarıyla bowling oynarken görüntülenmiş:roflol:

kazen en çalışkan üye seçilen delphine özel bir klavye hazırlatmış

kazenin bu jestine çok sevinen delphinde kazene bu çukulatayı yollamış

büyük buluşma gerçekleşti misty ve ezbuz kk cafede buluştular
soldan sağa MİSTY ve EZBUZ
çok eğlendik kıskananlar çatlasın diyen güzel hatunlar 2şer hamburger 15 mercimek köftesi birer tane dönerli sandöviç yediklerini 2 ayran bir kola 5 çay 8 nescafe içtiklerini söylediler

NOT resim güvenlik sebebiyle 2 sn içinde kaldırılacaktır 2 sn içinde baktınız gördünüz bakmadınız avucunuzu yaladınız
lütfen yalvarmayın bir daha konulmayacak

deveyle işe giderken çok yorulduğunu söyleyen kuzumun dırdırına dayanamayan kocası kuzuma özel yaptırdığı arabayı dün akşam hediye etti

duyduğumuza göre kuzum bir daha arabasını çaldırmamak için özel tedbirler almış

aşk acısı çeken duygusal lafielimiz annesine özel yiyecekler hazırlatıyormuş:roflol:

bonusa özenen bk1504 dün geceyi çamaşır makinasında geçirmiş dalgınlıkla makinanın kapağını kapatınca sabaha kadar kurtarılmayı beklemiş bir daha hiç kimseye özenmeyeceğim tövbeler tövbesi diyormuş:roflol:

duyduk duymadık demeyin işte denizli buluşmasının beklenen resimleri

denizli buluşmasında anuşka ablalarının kendileri için yaptığı takıları takıp 10 kilo kurabiyeyi yiyen kk üyeleri parkta uyuyakaldılar
soldan sağa gurbaa prenses ibolya ve anuşka

sny hergün traş olmaktan bıkmış lazer epilasyon yaptıracakmış:roflol::roflol:

X