Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Maşallah ya :nazar:hem gengecik hemde anneanne yok sormam lazım artık erken evlendin herhalde allah nazarlardan saklasın seni :nazar:

evet kızımda 89 doğumlu

sorma yaa ama evlendim denemez ona evlendirildim bu arada çocuklarımın resimlerine kontrol panelindeki albümümden bakabilirsin kızın hangi ay doğdu?

Maşallah allah nazarlardan saklasın :nazar: çok güzel bir ailesiniz inan.
İçinde sevgi ve mutluluk olan sıcacık bir aile.
Ben onu görüyorum sizlerde.

Maşallah allah nazarlardan saklasın :nazar: çok güzel bir ailesiniz inan.
İçinde sevgi ve mutluluk olan sıcacık bir aile.
Ben onu görüyorum sizlerde.

sağol birtanemŞeniz gerçektende öyledir birde şu hasret olayları olmasa neyse canları sağ olsun mutlu olsunlarda herşeye razıyız :Saruboceq:

Barçman ve edisi çok mutlular :nazar:
kendimisanaemanetettime.jpg

hay allah. banada sobe demiş. bende onu aramaya buralara gelmiştim. maphuslara düşmüş tüh.
hemde kedijikle beraber.

5474_4763_20092008_6.jpg

EvAtttttt şimdi şöyleki:
Sardunya ıle mahbus hayatı yolunda ılerledık ılerledık ben dayanamayıp bi tunelle attım kendımı dısarı ve hürüm.
Ama sevgılı sardunya hanımfendi!''Ben hakkım olan cezayı yatar cıkarım ole kacmam,tunel munel benı bozar'' dedı.
Ama bugun zıyaterıne gıttım.Temız camasır,patlamıs mısır vs goturmeye.Bıde kazma kurek felan ıstemısdı onlarıda Şaban fılmınden esınlenerek su böreğinin ıcıne yerlerstırerek goturdum.
Sımdı sıze ıyı haber cok yakında bugun basladıgı tunelı kazıp bıtırecek ve aramızda olacak. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

gatinhobebexinhu9rl3myfo4.gif

fırstlayd nın pisisi.beslenırken....ne guzel alıştırmış kendi yemeye dimi ama

hiç sorma benim kedişi. barçmanın kedisine aşık olduktan sonra mama kapları ters çevrilmeye başlandı. hele su kabını demeyeyim. kütüphanemdeki kitapları yerlerde bulur oldum. isyanlarda benim kız. :jeyyar:

X