Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

oo ARZU ELA nınkı daha vahimmiş...Zavallıcık dağıtmışş
enkomikgelinler61820071k.jpg

Sağol canım cumartesi akşamı yolcu ettik
Kısmetse mayısta gelecek

ooh sen böyle götürürsen kilo aldırsın tabikiiii

bu arada kızını allah kavuştursun allah başka türlü ayrılıklar vermesin inşallah

Sağol canım cumartesi akşamı yolcu ettik
Kısmetse mayısta gelecek

ooh sen böyle götürürsen kilo aldırsın tabikiiii

bu arada kızını allah kavuştursun allah başka türlü ayrılıklar vermesin inşallah

ben seni çok iyi anlıyorum gelişleri bayram gibi oluyor ama gidişleri çok kötü oluyor yaa
yine senin kızın benim oğluma göre yakın sayılır aman sağlıklı ,mutlu ve başarılı olsunlarda o bize yeterŞeniz

ben seni çok iyi anlıyorum gelişleri bayram gibi oluyor ama gidişleri çok kötü oluyor yaa
yine senin kızın benim oğluma göre yakın sayılır aman sağlıklı ,mutlu ve başarılı olsunlarda o bize yeterŞeniz

Evet geliş çok güzel ama dönüş daha zor onun içinde kolay olmuyor tabi tam alışıyor dönme vakti geliyor.
Oğlun yurt dışında değilmi daha uzak tabi,yeterki onlar iyi olsunlar önemli olan o zaten.

Evet geliş çok güzel ama dönüş daha zor onun içinde kolay olmuyor tabi tam alışıyor dönme vakti geliyor.
Oğlun yurt dışında değilmi daha uzak tabi,yeterki onlar iyi olsunlar önemli olan o zaten.

sorma yaa kızım 2 yıldır amerikada yaşıyor küçük oğlum virjinyada bir üniversitede okuyor büyük oğlumda afganistanda bir amerikan üssünün elektrikiğini yapıyor anlayacağın hepsi uzakta:çok üzgünüm:

bu sabah gittim ziyarete,bismillah dedim bune:1shok:
sardunyam baya degismisin dedim,bundan sonra boyle dedi,
kodes boyle yapti bacimi,yedi kafayi:a015:
bo4fr.jpg

X