Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

curuk_dis.jpg

dişim agrıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........burun direklerimi sizlatıyor........kulaklarımdan acısı cıkıyor..........
beynim terinden fırlıyorrrrrrrrrrrrrrrrr..........
2 gün oldu dolgu yapıldı............sizinde böyle agrıyıp sancıdımı............
offfffff anam offfffffffffff....................

benım de öle duygu..yanlış bısıler var gıbıme gelıyo kanal tedavısıde yaptık ama ...

benım de öle duygu..yanlış bısıler var gıbıme gelıyo kanal tedavısıde yaptık ama ...

kanal tedavisi yapıcaktı.........ama gecici bir dolgu yapalım.........rahatsızlık artınca....yapalım dedi..........sanki agrı daha cogaldı............

senağlamasenağlamasenağlama

anlatama agrıyı.........oysa dişcimde ne yakışılıydı...............yerimseniben

ne alakyasa artık..........:jeyyar:

geçmiş olsun canım bende dolgu yaptırcam çokmu agrıyor zormu oldu korktum şimdi

sarduş veremediği o meşhur 1-2 kilosunu sarımsak çayı ile vermiş ve böyle çok fit olmuş...
1236160916ynj4s8u.jpg

angelina beni araya soktuda sarduş formulü angelikaya verdi ve doğumdan sonra sarımsak çayı ile formuna kavuşan angelina da aha böyle fit oldu

kanal tedavisi yapıcaktı.........ama gecici bir dolgu yapalım.........rahatsızlık artınca....yapalım dedi..........sanki agrı daha cogaldı............

ay kıyamam ben sana geçici dolguda çok fazla ağrı olmaz aslında
nan duygu dişçi seni görünce heyecandan yanlış bişey mi yaptı acaba
gidip hemen döveyim dişçiyi :mymeka:
başka bir doktora göster olmazsa

geçmiş olsun duygum öyle ağrı olması normal değil sen çok güzel bir kızsın o yakışıklı dıoktor sana bakacağım yine yanlış birşeyler yapmış olmasın kaydirigubbakcemile3

ay kıyamam ben sana geçici dolguda çok fazla ağrı olmaz aslında
nan duygu dişçi seni görünce heyecandan yanlış bişey mi yaptı acaba
gidip hemen döveyim dişçiyi :mymeka:
başka bir doktora göster olmazsa

bilmem ki.........kafamçokkarıştı
duygu hanım agrı olursa......:jeyyar:...hiç düşünmeden hemen arayın dedi kaertını fılan verdi.....:jeyyar:

pis dişci canımı yaktı..........öyle agrıyor ki......burnum sızlıyor kulaklarım fanlıyor...beynim zıplıyor.........
of anam of......apranaks içtim o hafıfletti fakat durmuyor........

ama o yeşil gözleriyle bi bakışı vardı :1shok:...ankım sorma dedim.........acaba benmi yanlış diş gösterdim.........:roflol::roflol:

duygu hanım agrı olursa......:jeyyar:...hiç düşünmeden hemen arayın dedi kaertını fılan verdi.....:jeyyar:

pis dişci canımı yaktı..........öyle agrıyor ki......burnum sızlıyor kulaklarım fanlıyor...beynim zıplıyor.........

ama o yeşil gözleriyle bi bakışı vardı :1shok:...ankım sorma dedim.........acaba benmi yanlış diş gösterdim.........:roflol::roflol:

hımm anlaşıldı yanılmamışım ya sana dalmış bakarken fazla oyup çene kemiğine girdi yada mahsus içeride makas filan unuttu ağrısında onu hemen ara diye vay köftehor vayy:roflol:

geçmiş olsun duygum öyle ağrı olması normal değil sen çok güzel bir kızsın o yakışıklı dıoktor sana bakacağım yine yanlış birşeyler yapmış olmasın kaydirigubbakcemile3

bilmem ablacıgım..........sorma ya yaptı yapacagını doldurdu....:jeyyar:.....iyiki başka bir dolgu yapmadı........:roflol::roflol::roflol:

hımm anlaşıldı yanılmamışım ya sana dalmış bakarken fazla oyup çene kemiğine girdi yada mahsus içeride makas filan unuttu ağrısında onu hemen ara diye vay köftehor vayy:roflol:

makas mı anaaaaaa.......:roflol::roflol::roflol::roflol::sm_cool:

oyarım onun o yeşil gözlerini :jeyyar:

X