Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

ALLAH iyiliğiğini versin emi lereenim bana dha kokoş bir ihtiyar bulamadın mı ayol
mesela en başta ki nine bana daha çok uyuyor
ama güzel gene de

Kokoşlarda süper ama hele ben köpeğimi de almışımmm yanıma geziyommm

Lereerenim bayıldımmmm kokoşlara

Hoşbulduk
İşte ben ya çılgın ihtiyar mafi
Çok beğendim lereenim

harikasın sen arkadaşım.

Sağol arkadaşım sende harikasın

Esmerimin bu fotosu çok şugarmış.

Dimiiii

Oyyyyyy süper ya barçommmm

Beğendin demekfıstıklı lokumum

harikasın sen arkadaşım.

Sağol arkadaşım sende harikasın

Esmerimin bu fotosu çok şugarmış.

Dimiiii

Oyyyyyy süper ya barçommmm

Beğendin demekfıstıklı lokumum

Şahaneee en kokoş benim

Ve Flash ekibine yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz

Eki Görüntüle 302309

2090 yılında Gecemavisi:)

Iste bu:114:Bütün ucan tekmeler benden sorulurCok güzel tekme atarim, hatta icimdeki cadi yanim bütün erkekleri dövmek gerek diyor, tekme tokat hemdeHem cadiyim hem güclü hemde kokos

Bu arada hosbuldum Hepinizi flash layacagimdan emin olabilirsiniz:86::82:

Flash flash flaaaaaaaaaaaasssssssssssshhhhhhhh... :122:Sanal anniskom mamafih yeni icadini test ederken objektiflerimize yakalandi Böyle sey olmaz demeyin, anniskom ucan sandalyeyide icat etti sonundaBizde üzerimize düseni yapip o ani ölümsüzlestirmekle kalmadik siz degerli flash haber takipcileriylede paylastik assagida görüldügü gibi

Yine flash flash flaaaaaaaaaaasssssssshhhhhh... :122: Barcman sanal anniskom mamafih 'den geride kalmamak adina hemen kendi icadini yapti ve zaman kaybetmeden bunuda bizlerle paylastiBarcman 'in icadinida assigida görebilirsiniz

Birinizde bana ucan süpürge icat etse ya

Barcman ve canim anniskom mamafih 'e icatlarini bizlerle paylastiklari icin tesekkür ediyor ve yeni flash haberlerde bulusmak dilgiyle hosca kalin

HAHAHAHAAA bu icadımla mamafihe 10 basarım bende sana bu harikaicadımı flaş ekibiyle paylaştığın için teşekkür ederim

mavişkom

Mamafih turizm konforlu yolculuklar diler
Yakında bunun 2 sandalyeyle çalışanını icat edecem
böyle nadide bir buluşu ticarete dökmek lazım

Mamaaaaaa
cift sandalyeli olaninida merak icinde bekliyorum ilk ucusu benimle yap mamaaaaa

mamafih turizm kendini asiyor artik

kırmızı bana yakışıyor yaaaaaaaaaaa züperimm

barçommm bikerem en kokoş minnak davşanın hehhehehehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…