Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Tamam canım bekleriz Bu arada bana istediğin kadar bulaşabilirsin

Mutlu bir hafta diliyorum baldan tatlı flaşçılarım
Timam sekerim bunu sen istedin

Bende sana en ballisindan en tatlisindan güzel bir hafta diliyorum

FLASH FLASH FLAAAAAASSSSSSSSSSSHHHHHH
Barçman bilinmeyen bir nedenden dolayi arkadas cevresince dislandi

Flash flash flassssshhhhhhhhhhhhhhhhh... sanal anniskom mamafih yeni sac modeliyle trend oldu
Anniskooo karpuz kafaya cikacak adin, vazgec su inadindanda eski sac modeline dön

Flash flash flaaaassssshhh.. elmalarin en yarimi olan yarimelma 'nin cocukluk resimleri sanal alemde büyük yanki yaratti Cocuklugunda karpuzlarla olan yakinligi bugünlerde kulaktan kulaga konusulan dedikodular arasinda

HAHHAHAA çirkin ördek yavrusuyum ondan dışlandım

Flash flash flassssshhhhhhhhhhhhhhhhh... sanal anniskom mamafih yeni sac modeliyle trend oldu
Anniskooo karpuz kafaya cikacak adin, vazgec su inadindanda eski sac modeline dön

Eki Görüntüle 299336

Ay senin sanal annişkon aynı bizim çiçeğimizin kafasından desene

karpuz görünce aklıma ilk gelen isim çiçeğim

Flash flash flaaassssshhhhhhhhhh... alinan son haberlere göre atractive aksam yemeginde kurufasulyeyi cok kacirmis, ve sonrasinda girdigi havuzda daha fazla kendini tutamayan atractive kendini havuzdayken rahat birakmis Inanmiyorsaniz yakalandigi anin objektiflere nasil yansidigini kendi gözlerinizle görün

Umarim bana kizmazsin canim

yook canım kızmadım nerdende geliyor aklına böyle şeyler yaa

Kizmamana sevindim canimKonusmadigim kisilere saka yapmaya korkuyorum, sohbet ettigim sayili bir kac kisi var bende onlara takiliyorum ancak

daha önce konuşmamışmıydık seninle mafinin topiğinde seninle konuşuyorduk diye hatırlıyorum ama demek ki yanıldım kız olsun şimdi konuşuyoruz işte

Son düzenleme:
daha önce konuşmamışmıydık seninle mafinin topiğinde seninle konuşuyorduk diye hatırlıyorum ama demek ki yanıldım kız olsun şimdi konuşuyoruz işte
Canim yanlis anlamisin beni:44:seninle bir kac kisiyle anniskomun topiginde konusmustuk, iste sizler disinda pek kimseyle konusamadim, bazilari cok havali, hic yenilere misafir perver degiller

FLASH FLASH FLAAAAAASSSSSSHHHHHHHHHHHH... Böylesi ne görüldü nede duyuldu sanal anniskom mamafih bekarliktan bikmis Alinan haberlere göre ve objektiflerimize yansiyanlara göre kocasizlik basina vurmus olan anniskom kendine balondan koca yapmisInanmiyorsaniz kendi gözlerinizle görün

Annisko noluyoooo ayip olmuyormu yaaa böyle

Amannniiiiin Yanına çakmakla yaklaşmamak lazım Patlar mazallah

sanal kocada bayağı yakışıklıymış

Ilginiz icin tsk'ler arkadaslar:87:
Her an yeni flash haberlerle karsinizda olabilirim
Öpüyorum hepinizide en kocamanindan ve en bonuslusundan
Güzel bir gün gecirmeniz dilegiyle

kızım böylesi ne görüldü ne duyuldu diyorsun da japonlar üretiyor
duygusal açlık için günde 3 öğün yapma koca hahaha

Eki Görüntüle 299336

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…