Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

iYİYİM ŞEKERİM YİNE KAŞINDIM EVDE TADİLAT VAR Ben ve ustalar ayrımaz bir bütün olduk şimdide yukarıdaki terasa pergule yapılıyor

tabiki çiçeğim

Benimkidir yeşilcidir kendisi

Kolay gelsin fıstığım başına iş aldın desene ne zaman bitecek tadilat işlerin

Yemediniz di mi karpuzlarımı ben yokken

Yok anacım hiç yermiyiz o kadar karpuzu

Günaydın şekerlerrr

Yarın akşam kıbrısa gidiyorum kızla beraber 10 gün filan yokum haberiniz olsun fırsat bulursam oradan da girmeye çalışırım buraya çok öpüyorum hepinizi kendinize iyi bakın

canlarım günaydın. uzun zaman oldu... oğluşum askerden döndü, sonra iş için istanbula gitti. hala orada ve habire iş arayıp duruyor. gözüm arkada değil, çünkü okul arkadaşlarının hepsi orada. çoğu işe girmiş.
bana gelince sağlık sorunlarıyla boğuşup durdum. önce grip, tam geçti derken koca yatak bazası ayağıma düştü. günlerce yürüyemedim. resmen davul gibi şişti. o olayı atlattım derken, böbreklerim sorun yarattı. kum döküyormuşum. tabi bu yüzden kanama oluyormuş. tedavim hala devam ediyor. böyle sıkıntılar beni bulur hep. moralim çok bozuktu. giripte sizlerinde içini karartmayayım dedim.
facede ise bir oyuna kafayı taktım. oradada yazışmalara pek katılmadım. insan yatağa bağlı kalınca oyalanacak işler arıyor. bende böyle oyalandım. hala yürümekte zorlanıyorum. biraz ayakta dursam, ayağım hemen şişiyor. artık hastane görmek istemiyorum. saldım kendimi. çılgınım ya, burdada kendimi göstereyim dedim. hepinizi çok çok özledim.

Çok geçmiş olsun ablacım ya epey şey geçirmişsin
Aman dikkat et kendine..başka sorunlar çıkartmasın sonra :94:
Herkesleride öpüyorum ayrıca..özledim hepinizi..arada cee deyin..
Bazan yazmasamda okuyorum

Çok geçmiş olsun betül ablacım, seni merak ettik epeydir yoktun çünkü...

Dikkat et kendine yinede bak oğluşunda gelmiş askerden gözün aydın olsun

Bizlerde özledik ablacım bende çok öpüyorum seni

Kaçakkk sen nerelerdesin bakalımmm iyisin demi hiç gözükmüyorsun sende

günaydın canlar. keleşim, dağ çiçeğim evet bayağı zor günler yaşadım. hala ufakta olsa devam ediyor. bunuda atlatacağım inşallah. sabah şekeriniz resim ekleyemiyor. zira kız pc.me bir format attı, hala çözemedim. birde buraya eklemeyi beceremedim. eski sistemi arar oldum. neyse yinede oyundan fırsat buldukça gelirim.

Geçmiş olsun leydim kıyamam sana Nazara gelmişsindir Aman kendine dikkat et canım benim

Kendine dikkat et betüş ablacım,eskiden daha rahat resim ekliyorduk karıştı iyicene.Çok öptüm seni

Evet canım Ben pşatese başladım haftanın 3 günü platese gidiyorum Yinede sizlerden kopmam mümkün değil Bende seni çook öpüyorum

Wayyyy hadi bakalım platesi benşm yerimede yap bende istiyorum da spora gideyim diye fırsat mı yok tembellikmi yapıyom belli değil çok öpüldünn

Sağol canım bende yeni başladım Ama iyi oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…