Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

keleşim oğluşum eylül ortasında burada olacak. dersane işi bitti. şimdi birlikte kütüphanedeymiş. tam onluk bir iş. bol bol kitap okuyorum diyor. hayatından memnun. olmayıpta ne yapsın, görevi. 06.temmuz.1982 senesinde ben evlendiydim. yani bugün. 84 de kızım, 86 da oğluşum doğmuştu. yıllar ne çabuk geçmiş. seneye bu zaman 30 yılı devirmiş olacağım.:86:

Demek onun için

son günlerde sıcaktan kavruluyoruz. birde bunun üstüne 2 gündürde suyumuz yoktu. dün nihayet geldi. toplama suyla iş olmuyormuş. rahata ne çabuk alışmışız. bol bol duş aldım. biraz olsun serinliyoruz işte. birde pazartesinden beri kızımda çok şiddetli gripti. nihayet ateşi düştü ve ayağa kalktı. yaz günü gripte çok zormuş. benden havadisler bunlar.

bizim eve de çekirge girdi yahu parmagımdan büyüktü valla:96: neyseki şuan klozetin derinliklerinde kendisi

Aynen Betüşüm burasıda 2 gündür kaynıyor
Kızınada büyükgeçmiş olsun çok öpüyorum NOT(bende simgeler çıkmıyor nedense)
oh oh ne güzel valla aynen çok sıcak ya benımde hala uykum gelmedi bi türlü

bizim eve de çekirge girdi yahu parmagımdan büyüktü valla:96: neyseki şuan klozetin derinliklerinde kendisi

Bayağı flaş haberler bunlar hehhehehe

Şimdi bana deli diyeceksinizgece gece aklıma düştü
Keleşim..Kalaşinkofum..hani tel.de bana bi krep tarifi vermiştin
Tavuklu filan..onu bana bi yaz canımın içi
Ben yazmassam olmuyor..çıkıp gidiyor
Öpçük yaptım hepinizi..sizi seviyorum flaş flaşçılar

Son düzenleme:

Günaydın birtanesi Canın krepmi çekti
Gel bana sana krepin alasını yapayım
Bende seni çok seviyor ve öpüyorum
Günaydın Güzeller güzeli flaşçılarım

Wayyy krep ha hemen veriyom canısı..

Kalça tavuk al tavada kavur,içine mantar koy kavur,kırmızı biberlerden at onuda kavur istersen havuç doğra julyen şeklinde olacak uzun uzun.Baharatlarıda ilave et ne istersenartık tuz k.biber k. biber filan.

Yarım kiloya yakın süt 2 yemek kaşığı un bir parçada margarin ve tuz.Bu beşemel sos için

Krep içinde 2 yumurta yarım kiloya yakın süt tuz bundan bayağı bir çıkar ama tavaya görede değişir ama.Orta boy tava yeter buna.

Tencereye margarini at erisin unu ilave et karıştır hafif kokusu çıkınca sütü kat karıştır muhallebi gibi olacalk.İstersen içine kaşar rendesi lave et güzel olur.

Krepleri hazırla içine beşamel sos dök birazcık kaşıkla, tavuk harcından koy kenarlarından kapat zarf gibi üzerine beşamal dök yine fırında üzeri kızaracak birazcık sonrada afiyetle ye canısı ..

Sonrada haber ver ama merak ederim sonra takıldığın yer olursa yaz yine

Günaydın birtanesi Canın krepmi çekti
Gel bana sana krepin alasını yapayım
Bende seni çok seviyor ve öpüyorum
Günaydın Güzeller güzeli flaşçılarım

Günaydın lokumum ahhhh keşke şimdi krep olsada yesek demi sen hazırla biz geliyoz hemen oraya senin balkonda oturur yeriz valla ne güzel olur

İstediğin krep olsun fıstığım ben hemen yaparım
Hadi geliin süper olur vallaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…