Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Canım eşim İzmirde dolu yağdığını söyledi Doğrumu?

dün bolca yağmur yağdı. bizim tarafa dolu yağmadı. belki merkeze filan yağmıştır. yağmur yağıyor diye hiç dışarıda çıkmadım. evde pc başındaydım. belkide bu tarafada yağmıştır. hatta bir ara hava kararınca yatıp kestirdim.yani farkında olmadım.

İyi etmişsin birtanem

merhaba demeye geldim fıstıklar nasılsınız ben iyim ozledim ya sizleri flaşın en güzel kıslaraııııııı

beni ozledinizmı bakımmmmmm

ay ay bu ne ya. facede bir oyuna başladım. bir türlü kendimi frenliyemiyorum. iş güç hak getire.
vallahi dedikleri kadar varmış. oyunun adı cityville. resmen alışkanlık yaptı. yakında kafayı yiyeceğim.

merhaba demeye geldim fıstıklar nasılsınız ben iyim ozledim ya sizleri flaşın en güzel kıslaraııııııı

beni ozledinizmı bakımmmmmm

Hoşgeldin tatlım Özletiyorsun kendini

Sorma Betüşüm aynı dert bendede var bende kelimeyun oynuyorum Benide öyle çok sardıki kaç kez yemek yaktım bir bilsen
Oyuna başlayınca dünyayı unutuyorum

tünaydınnnn nasılsınız kıslar flaşın en güzelleriiiiii öptüm siziiiii ben de iyyimm iftardfayıza bakıp çıkyorummmmmm kimse yok eski tat da yok kk deeee neyse hayırlı cumalar güzel tatilerrrrr yarınlar siizin benim hepimiz için gelsinnnn

ah barçmancım sorma ya. ev göçtü. yemeği habire dışardan ısmarlar oldum.işin aslı yemek pişirmeyi unutur oldum. zaten tek ben yiyorum. kız yaz ya, hep dışarda. o bir yerlerde yiyor. daha olmadı babasının dükkanına gidip yiyor. benimde işime geliyor. artık sıcak yemeğe hasret kaldım. bir pişiren olsa çok iyi olacak. allahtan evimin etrafı pideci, börekçi filanla dolu. bir telefon, hop getiriyorlar. ay ben çok tembelleştim. bu oyun yüzünden pc masasına yapıştım. birde hırs bürüdü ki sorma. hadi şu kademeye gelince ara ara oynarım diyorum. ama duraklamanın imkanı yok. millette aynı benim gibi sanırım. uykularım kaçıyor bazen.:95: biri bana dur desin.
hepinizi öpüyorum.

Aynı durumlar bendede var Gerçi yemeğimi yapıyorum ama oyunun başından zor kalkıyorum
en iyi 50de 20 ci sıradayım Bazen rüyamda bile kelimeyun oynuyorum ALLAH SONUMUZU HAYIRETSİN
İyi haftalar canlarım

salak sevgilim 5gün önce telefonunu sinirden atıp kırdı 5 gündür sefillik yasıyo ve sinirimi bozmaya basladı bu durum artık suna bi çözüm bul bir daah böyle birsey yaparsan senden ayrılmak zorund kalacagım ciddeye alsan iyi olur sennle uğrasamıycam dedim ve suratına kapattım ohhhhh beeeee:))

günaydın günaydınnnn flaşın en en güzel kıslarııııııı
sıkıntılarınız dertleriniz kederleriniz ne yiniz varsa rabbim şifa versinnnn hepinizeeee çok çok öptüm sizleri allah Yar ve yardımcımız olsınnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…