Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

gunaydin59.gif

Günaydın canlarım Oğluşuma doymaya çalışıyorum Gitmesine çok az kaldı malesef
Bir daha Aralıkta görüşebileceğiz,,,,,,,,,,,,,,,,,:KK14:

iyi akşamlar minnak davşanınız geliyor ama siz yoksunuz hühühühühühüühühühüh :82::82::82::82::82:

barçman ablam doymak mümkünmü sence:93::93::93:

Selamm şekerlerrrr iyi akşamlarr herkeseeeee çokk çokkkk öpüyommm..

Kısmetse pazartesi lereenimle ve minnak tavşanımız sinemle buluşuyozzzzz :KK66: :KK66: duyurulurrr ..

Ahhh keşke sizlerde olsanız yaaaa ..

Duydumkii çiceğim buraya gelemiyormuşşş çok üzüldümmm yaaa ne güzel gelecekti işteee :KK59:

iyi akşamlar minnak davşanınız geliyor ama siz yoksunuz hühühühühühüühühühüh :82::82::82::82::82:

barçman ablam doymak mümkünmü sence:93::93::93:

Hiç mümkün değil ablacığım :KK16: Ama başka çaremiz yok ne yazıkki

Kısmetse pazartesi lereenimle ve minnak tavşanımız sinemle buluşuyozzzzz :KK66: :KK66: duyurulurrr ..

Duydumkii çiceğim buraya gelemiyormuşşş çok üzüldümmm yaaa ne güzel gelecekti işteee :KK59:

Vışş nik değişmiş:KK16:
Canım bol foto çekin bizim için lütfen Lereenimi ve sinemimi benim için öpermisin lütfen
Sinemimde seni benim için öpüversin bir zahmet:KK9:

ay ank. ne güzel bir haber. sinemcim, minecim ve sen kutluyorum sizleri ve tabii kocaman öpüyorum. resimlerinizi bekliyoruz.:KK54::KK16::KK70:

Hiç mümkün değil ablacığım :KK16: Ama başka çaremiz yok ne yazıkki

Vışş nik değişmiş:KK16:
Canım bol foto çekin bizim için lütfen Lereenimi ve sinemimi benim için öpermisin lütfen
Sinemimde seni benim için öpüversin bir zahmet:KK9:

Heeeee yaa değiştirdimm lokumum :KK1: nasıl olmuşşşş beğendinmiiiii ..

Resimm çekeriz canımmm sinem halleder o işleriiiiii ..

Öperimmm tabi canımcımmmm :KK19:

Keşke sizlerde gelseydiniz ya ne kadar güzel olurduuuu :KK66:

ay ank. ne güzel bir haber. sinemcim, minecim ve sen kutluyorum sizleri ve tabii kocaman öpüyorum. resimlerinizi bekliyoruz.:KK54::KK16::KK70:

Betüşşşş ablacımmm sende olsaydın keşkeee resimleri çekerizz sinemcik hallerdr onlarııı :KK19:

Ay senin nickini sevsinler..:KK1: mu ne böyle..:KK61:şimdi bi saat bunu mu yazacağız:KK49:
Sorma İstanbul işi başka bahara kaldı sanırsam:KK5:malum iş durumları..koşturuyoruz bakalım:KK55:

Ay senin nickini sevsinler..:KK1: mu ne böyle..:KK61:şimdi bi saat bunu mu yazacağız:KK49:
Sorma İstanbul işi başka bahara kaldı sanırsam:KK5:malum iş durumları..koşturuyoruz bakalım:KK55:

Nikimi sevme beni sevvvvv :KK53: :KK53: keleşş anacımm tararım yoksamm hepinizii dalıyom bazen direk ankk yazıyomm :KK60: :KK60:

Öyleymiş ya sinem söyledi gelemiyormuş diyee keşke gelebilseydin yane güzel olurduu :KK19:

ay yeni farkettim ank.ram. niye nickini değiştirdin. çok uzun olmuş yalnız. dağ çiçeğime hak verdim. bunada alışırız inşallah. çok zorlansakta.:KK1::KK60::KK52:

ay yeni farkettim ank.ram. niye nickini değiştirdin. çok uzun olmuş yalnız. dağ çiçeğime hak verdim. bunada alışırız inşallah. çok zorlansakta.:KK1::KK60::KK52:

Nette gördüm bende bunu çok hoşuma gitti aslında böledeğildi braz değişmişş nikk olsun ablacım ya alışırsınızzzz :KK53: :KK53: sen keleşim de yeterrr :KK19:

X