Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

delüüüüüüü tabisi martular benim seksüüüü cazibe dayanamıyorlar ya ondan musallat oluyorlarrrr yağmurlar geçsinde buluşak yaaaa gelirim bağdata :KK55: oradan irana geçerizzzzzz :KK53: :KK24:

yahşiiiiiii cazibem benim yirim senüüü sen iste fizanada geçeriz .:KK51::KK51::KK51:ama illaki ben martı isterem dersen sana yarım ekmek yediririm :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:ben bir nette son bir ay hava nasıl olacak bir bakem :KK64::KK64::KK64:yarın efede yine aşı olacak okuldayım. ya öyle bir meşgul bir hatun oldum ki ya 24 saat yetmez oldu. bir ara fırsat bulursam kitabımı okumam lazım hafta sonu örtmenim sözlü yapacak .varya bu benim leo acayip onu bilem kıskanıyor. örtmenim dediğimde onun dayısının oğlu:KK60::KK60::KK60::KK60:

yahşiiiiiii cazibem benim yirim senüüü sen iste fizanada geçeriz .:KK51::KK51::KK51:ama illaki ben martı isterem dersen sana yarım ekmek yediririm :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:ben bir nette son bir ay hava nasıl olacak bir bakem :KK64::KK64::KK64:yarın efede yine aşı olacak okuldayım. ya öyle bir meşgul bir hatun oldum ki ya 24 saat yetmez oldu. bir ara fırsat bulursam kitabımı okumam lazım hafta sonu örtmenim sözlü yapacak .varya bu benim leo acayip onu bilem kıskanıyor. örtmenim dediğimde onun dayısının oğlu:KK60::KK60::KK60::KK60:

yoğun kadınsın vesselamm :KK53: sen oturda kitabını bitir önce bak örtmenin sözlü yapacakmışşş :KK22: senin bu leon da tam sopalık yani haaaaa dur bi çakayım önce ensesine :KK57: :KK57:

yoğun kadınsın vesselamm :KK53: sen oturda kitabını bitir önce bak örtmenin sözlü yapacakmışşş :KK22: senin bu leon da tam sopalık yani haaaaa dur bi çakayım önce ensesine :KK57: :KK57:

ilahiiii çok güldürdün kitabımı gece 4 ten 5 ten sonra okuyorum ama kafama bişey girmiyor.acaba su mu döksem yoksam çocuk yırttı deyip sallasamm mı manyadım iyicene :KK52::KK52::KK52:

Hanginizz bu kadann zayıfladıııı :KK30: :KK53:

18d.jpg

allahımmm sana geliyommmm bekleee :KK55: martılarrrrr grevdeydiii o günnn gelmedilerrrrr :KK60: :KK60: :KK60:

hahahhahahaha delüüüü gel gellll kuzucum benim
ay benimde elim işte gözüm oynaşta bir yandan dilekçe yazıyorum sınıf için bir yandan laf yetiştiriyorum.bir yandan oyun oynuyorum.bir yandan ortalık ne ergonomik hatunum ben yahu mikemmmelim bennnn allah beni ne etmesin emi :KK19::KK19::KK19::KK19:

merhabae demeye geldim
FLAŞIN KISLARIIII :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
eeeeeeee bakyorum kiiiii
keyifler yerinde herkesin sevindim handanım sinemim çok yakınsınız ve buluşuyorsunuz ne güzellll kendi adıma sevindim bennnnnnnn:KK34::KK54:
barçman leydim sizlerinde iyi olduğunu gördüm sevindim
hepinize güzel hafta içi dilerim :):KK54:

merhabae demeye geldim
FLAŞIN KISLARIIII :KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
eeeeeeee bakyorum kiiiii
keyifler yerinde herkesin sevindim handanım sinemim çok yakınsınız ve buluşuyorsunuz ne güzellll kendi adıma sevindim bennnnnnnn:KK34::KK54:
barçman leydim sizlerinde iyi olduğunu gördüm sevindim
hepinize güzel hafta içi dilerim :):KK54:

sağolasın canım esmerim benim:KK16:

Bu karpuzcu hiççç yabancı gelmiyorrr :KK64: :KK64:

173742663141220102.jpg

Hahahaha çiçeğim bu ayol

Hanginizz bu kadann zayıfladıııı :KK30: :KK53:

18d.jpg
Valla ben değilim:KK52:

Günaydınnn kızlarrrrrrr :KK3: :KK3:

Sinemcimm geçmiş olsun canım ya havalarda soğudu artuık dikkat et kendine

Çiceğimmmm ne haberrrr üstüne almadın haaa :KK1:

Mentalist im..geçmiş olsun canımcmm..ben farkedene kadar iyileşmi oluyorsunız da gerçi:KK1:
Allah tan telefondan görüşme şansımız oluyor.:KK61:Efe cik nasıl oldu bu arada :KK19:

X