Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Betüş ablam lereenim ve çiceğim yılbaşında giyecekleri kostümleri hanımlar ben yakalarım böle :KK16:

08d.jpg

çok geçmiş olsun canım ya cana biey olmasında araba tamir olur nasılsa verilmiş sadakanız varmış ..
bak demekki usta şöförmüşsün kü sorunsuz gidip gelmişin

sinemcim geçmiş olsun canım ya inşallah bşey çıkmaz merak etme ..
keyfini çıkar sende evde sağlam bardak var demi :KK53:

sağol bebekim benim taze bitmişti kayınvalidem yenilerini almış kırıyım diye :KK66::KK66::KK66:
o kadar doğum günüm geçti her benzincide promasyon mevcut bi alamadınız gitti bardaklarımı flaş çılar olarak şimdukk ağlayacam :KK68::KK68:

Canlarım geçmiş olsun yaa:KK16:..nazar mı var nedir?Flaş flaş nazarlara geldi valla:nazar::KK20:

canımmmmmm nazar vallahi okuldakilerde öyle diyor:KK52::KK52::KK52:

Sağolun canlarım
gerçekten nazara geldik galiba
Flaş ekibi için kurşun döktürdüm:KK52:

:KK52:

anam bize kurşunda işelemz başka bişey yapmak lazım ama ne :KK51::KK51::KK51:

Selam canlarım. Öptüm hepinizi.

Barçmanım , Mentalistim çok geçmiş olsun canlarım
.

ablam teşekkür ederim :KK71::KK71::KK71:

Bu kalp hangi Ediye ait acaba:KK53:

benimki olmadığı kesin aslında bir asuman falan bulsa iyi olur benim son kullanma tarihim çoktan geçti. :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Sinemcimmmm :KK53: :KK53: sezen ve efenin yanındaki aslannnn kim acaba :KK52: :KK52:

14dve.jpg

edim almışşş çok romantik bir edim var dimi doğum günü hediyem :KK60::KK60::KK60:

FLAŞ EKİBİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ
BEN GELDİM
NASILSINIZ KISLAR
,HASTA OLAN ARKADAŞLARIMA GEÇMİŞ OLSUN KAZA GECİREN ARKADAŞIMADA GECMİŞ OLSUNNN
KURŞUN İYİİİ GELDİİİİ ÇÜNKKÜ BÜGÜNLERDE BİZDE NAZAR VAR GERÇEK KURŞUN DÖKENİ BULSAM HEMEN DÖKTÜRECEMMMM:nazar::nazar::nazar:
ARKADAŞLAR KK En Büyük KK
GİRMİYORUM GİRDİĞİM ANDA HEMEN GELİYORUMMMMM:KK34::KK34::KK34:
CANLARIM:KK74::KK74::KK74::KK74:
SİNEMİM BİZE HABER VER DOKTOR NE DEDİİİİİ SANA OLDUNUUUUUU NE CIKTI TAHİLDENN:126:

canım bi tane prof var yıllardır giderim ona hafat sonu anadolu yakasında bağdata geliyor. ona gittim baktı sigara stres alkol asitli içecekler yasak ilaç verdi .bi bakalım bunlar iyi gelmezse endoskopi yapalım dedi.herşey üst üste geldi önce alerji oldum.krizdeydim resmen sonrada bu çıktı pöff guatr olabilir dediler ama ilk gittiğim dr 19 kilo verdirmez guatr dedi o da tanıdık .sonumuz hayrola canım:2::2::2::2:

Bu ediler iyice yoldan çıkmış yaaaa :KK53: :KK53:

04dq.jpg

yok anacım yoldan çıkan ediler değil o bilakis benim oyun kulübünden çıkıyorum .odamda plays station var uykum gelene kadar oynuyorum.aslında okumam gereken bir kitap ve secret izlemem lazım haftaya sözlü edecek öğretmenim hangi arada yapacam bilmiyorum. 24 saat yetmez oldu meşgul hatunun teki oldum .sezenin okuluna gitmem lazım ordada veli temsilcisi yaptılar anacım kaç parça olacam şaşırdım.:KK50::KK50::KK50:

Bu ediler iyice yoldan çıkmış yaaaa :KK53: :KK53:

04dq.jpg

İyice azdı bunlar vallaaa:KK52:

Barçman yeni koltuk almış ama donacakk malum :KK52: :KK52:

06dj.jpg

Mahvoldum been :KK1:

Betüş ablam lereenim ve çiceğim yılbaşında giyecekleri kostümleri hanımlar ben yakalarım böle :KK16:

08d.jpg
Bende aynısında yaptıracağım Çok beğendim:KK19:

Sinemcimmmm :KK53: :KK53: sezen ve efenin yanındaki aslannnn kim acaba :KK52: :KK52:

14dve.jpg

Hahaha Sinemin edisi hala yaşadığına göre bu aslan iyice evcilleşmiş:KK60:

Esmerim illakii içecem diyormuş :nazar: :nazar:

11dpg.jpg
Off sefan olsun esmerim:KK61:

Herkese günaydııın:KK16::KK16:

En Büyük KKALINTI YAPMADAN AMA YAZDIKLARINIZI OKUDUM FLAŞLARINIZADA ÇOK GÜLDÜMMM:KK60:
BARÇMAN TORUN HERŞEYDEN DEĞERLİ İNANKİİİ
VAKİT HEMEN GECİYOR ZAMAN KALMIYORRR
BÜGÜNDE ONA KURBAN KESTİM DAĞITIM VE 20 KİŞİLİKDE DUALI YEMEK VERDİM ÇOK YORULDUM:KK34:
ALLAH KABUL ETSİN İNŞ
BENDE YARAMAZ B,İŞEY YOKKKKKKKKKKKKKK:KK50:
----------------------------------------------------
:KK71::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
YENİ YIL SAĞLIK HUZUR BERKET GETİRSİN NİÇE YILLARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ARKADAŞLARRRRRRRRRRR:nazar::KK28:
BETÜL ABLAM:KK48:BARÇMAN:103:ANK CANIMSİNEMİM CANIM:108:KK70:AĞ ÇİÇEĞİM GÜLÜM:123:ESMERİM BEN YANİ:119:İŞDE FLAŞIN ÇİIGIN BAYANLARIIIIIIIIII:125::126::131::132:

İyice azdı bunlar vallaaa:KK52:

Mahvoldum been :KK1:

Bende aynısında yaptıracağım Çok beğendim:KK19:

Hahaha Sinemin edisi hala yaşadığına göre bu aslan iyice evcilleşmiş:KK60:

Off sefan olsun esmerim:KK61:

Herkese günaydııın:KK16::KK16:

hihiihihihiihihhihiihihih yaşıyor yaşıyor canım benümmmmm aslanı bile evcileştirdim .bi bizim leopar evcilleşmedi gitti:KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hihiihihihiihihhihiihihih yaşıyor yaşıyor canım benümmmmm aslanı bile evcileştirdim .bi bizim leopar evcilleşmedi gitti:KK60::KK60::KK60::KK60:

Kabiliyetsiz seni:KK9:
Bizim leopar kuzu gibi:KK19:

En Büyük KKALINTI YAPMADAN AMA YAZDIKLARINIZI OKUDUM FLAŞLARINIZADA ÇOK GÜLDÜMMM:KK60:
BÜGÜNDE ONA KURBAN KESTİM DAĞITIM VE 20 KİŞİLİKDE DUALI YEMEK VERDİM ÇOK YORULDUM:KK34:
ALLAH KABUL ETSİN İNŞ
YENİ YIL SAĞLIK HUZUR BERKET GETİRSİN NİÇE YILLARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ARKADAŞLARRRRRRRRRRR:nazar::KK28:
BETÜL ABLAM:KK48:BARÇMAN:103:ANK CANIMSİNEMİM CANIM:108:KK70:AĞ ÇİÇEĞİM GÜLÜM:123:ESMERİM BEN YANİ:119:İŞDE FLAŞIN ÇİIGIN BAYANLARIIIIIIIIII:125::126::131::132:

Bilmezmiyim canım Takılıyorum sana
Bu arada allah kabul etsin:KK16:

Yeni yılda tüm mutluluklar sizlerle olsun
Hastalık, Bela, melanet sizlerden uzak olsun
Çok güzel bir dıl geçirmeniz dileğiyle CANIM FLAŞÇILARIM:KK16::KK16::KK16::KK16:

ALLAH KABUL ETSİN İNŞ

Günaydın flaşın güzel flaşcıları :KK16:

Yeni yılın hepimize sağlık mutluluk huzur getirmesi dileğimle
Yeni yılınız kutlu olsun hanımlarrrrrr :KK66:

X