Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Günaydııın
oyun kulübü konusunda anlaştığımıza sevindim
LEREENİM kırmızı çizmeli edi benimki:KK60:İtiraf ediyorum
ANKIM ne kadar zor yemek varsa istiyor Yiğitim Bende zevkle yapıyorum
Ama onu geçirdikten sonra bir müddet kolay yemek yapacağım sanırım:KK52:

Bu oyun kulübüne baktımda hiç kelime oyunu yok
ben kelime oyunalarını seviyorum scrabıl gibi,

Canımın içii..karpuzlar sana feda olsunn..
Zaten onlar beni 4 kere sarar:KK9:
Oyun moyun derken bizi ihmal etmeyiniz lüffenn:84:
PC de bi prb.var çıldıracağım:94:
Kendini resetleyip duruyor:95:

hıhhhhhhh gördünmü ankam benim :KK53::KK53::KK53::KK53:
çiçeğim dile benden kaçton karpuz istersen yanında promasyon kavunda var.
seni se seviyorum canım
ya harbiden senin şu pcnin durumu ne olacak :KK50::KK50::KK50:

Hem ne şekil..:KK1:edin mi var derdin vaarr :KK60::KK60::KK60:

benimkine heç benzemiyor bunlar benim ki zaten bu dünyaya ait ama hangi xxxxx bilinmiyor:KK53::KK53::KK53:

bakacığım ablacığım ama ingilizceye çok fazla hakim olamam keşke türkçesi olsaymış
Mutlu haftasonları:KK16::KK16:

ya sorma ablam alacan yanına bi sözlük yapacan sevgili admınlarımız ingilizcemiz ilerlesin diye düşünmüşler ne kadar inceler :KK66::KK66::KK66:book fish nmi fish book mu ne bu arada Alphabet Jungle bu da senin istediğin tarzdan oyun ama bu da ing mucuk mucuk ablam öpüyorum seni

hepinize mutlu mutlu bit hafta sonu diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

gunaydin72.gif

hıhhhhhhh gördünmü ankam benim :KK53::KK53::KK53::KK53:
çiçeğim dile benden kaçton karpuz istersen yanında promasyon kavunda var.
seni se seviyorum canım
ya harbiden senin şu pcnin durumu ne olacak :KK50::KK50::KK50:

benimkine heç benzemiyor bunlar benim ki zaten bu dünyaya ait ama hangi xxxxx bilinmiyor:KK53::KK53::KK53:

ya sorma ablam alacan yanına bi sözlük yapacan sevgili admınlarımız ingilizcemiz ilerlesin diye düşünmüşler ne kadar inceler :KK66::KK66::KK66:book fish nmi fish book mu ne bu arada Alphabet Jungle bu da senin istediğin tarzdan oyun ama bu da ing mucuk mucuk ablam öpüyorum seni

hepinize mutlu mutlu bit hafta sonu diliyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Yok sözlükle filan uğraşamam Sinemim bende öpüyorum en kokulusundan:KK16:

gunaydin72.gif

Günaydın şeker leydim:16

Ediler:KK53: ve YORUM YOK ......

Hakket yorum yokkkkk :KK30: :KK30: tarz süper ama :KK53: :KK53:

tamam teslim oluyorum oyun kulübüne dokunmayın ne isterseniz verecem :KK59::KK59::KK59::KK59:

çiçeğim karpuz konusunda anlaştığımızı söylesene ankaya kardeş payı yaptık biz :KK36::KK36::KK36:

betüş ablam şu müberek cuma gününde tez zamanda pc ne kavuşmanı diliyorum.:78::78::78:

barçman ablam hadi az kalmış işlerin bitmesine bu arada yiğit kilo alıp gidecek desene:KK68::KK68::KK68:

esmerim sana geliyorum kar topu oynamaya beraber kardan kadında yaparız:KK9::KK9::KK9::KK9:

TÜM FLAŞÇILARIN CUMASI MÜBAREK OLSUN:82::82::82:

Anacım ne istedinn sen çiceğimin karpuzalarındannn hadi kurtardın bakalım oyun bölümünü bombalamıyacağız :KK53:

Günaydııın
oyun kulübü konusunda anlaştığımıza sevindim
LEREENİM kırmızı çizmeli edi benimki:KK60:İtiraf ediyorum
ANKIM ne kadar zor yemek varsa istiyor Yiğitim Bende zevkle yapıyorum
Ama onu geçirdikten sonra bir müddet kolay yemek yapacağım sanırım:KK52:

Günaydın lokummm olsun ya yeterki sevdikleri yemekleri yesinler bizler yapıyoruz nasılsa demiii :KK19:

Feda ettin ha karpuzlarııı sinemee :KK53: ne oldu ya pc ye halloldumu bari

Günaydın ablacımmm :KK19:

gunaydin72.gif

Günaydın şeker leydim:16

bende o oyunda skor yerlerde puanımı bilem yollamıyorum .aman oyun camiasındakiler duymasın :90::90::90:

Hakket yorum yokkkkk :KK30: :KK30: tarz süper ama :KK53: :KK53:

Anacım ne istedinn sen çiceğimin karpuzalarındannn hadi kurtardın bakalım oyun bölümünü bombalamıyacağız :KK53:

Günaydın lokummm olsun ya yeterki sevdikleri yemekleri yesinler bizler yapıyoruz nasılsa demiii :KK19:

Feda ettin ha karpuzlarııı sinemee :KK53: ne oldu ya pc ye halloldumu bari

Günaydın ablacımmm :KK19:

işte bu benim vefakar cefakar dostum benim için karpuzlarından vazgeçti ben şimdi ona bir bostan yapmam mı :KK16::KK16::KK16:handanım desene gene kurtardık oyun kulübünü sayenizde emredin ağam başka dileğiniz mevcutmu yapiyim :89::89::89:

Günaydın canlarım:KK16:
Dün gece oğluşumu geçirdim:KK14:
inşallah sağsalim varır okulununa Çokuzun bir yolculuk yapacak

bende o oyunda skor yerlerde puanımı bilem yollamıyorum .aman oyun camiasındakiler duymasın :90::90::90:

işte bu benim vefakar cefakar dostum benim için karpuzlarından vazgeçti ben şimdi ona bir bostan yapmam mı :KK16::KK16::KK16:handanım desene gene kurtardık oyun kulübünü sayenizde emredin ağam başka dileğiniz mevcutmu yapiyim :89::89::89:

Şu bostandan banada virseneee birazzzz :KK53: enlerde alt üst ediyon bacımm oyun kurdu olarakk tebrik koyuyomm sana :KK61: :KK19: sen çok fazla kalma oyun bölümünde yeter :KK55:

Günaydın canlarım:KK16:
Dün gece oğluşumu geçirdim:KK14:
inşallah sağsalim varır okulununa Çokuzun bir yolculuk yapacak

Günaydınnn barçommm allah kavuştursun canım yolculuk devam ediyordur hala değilmi yolda çok uzun :KK19:

Şu bostandan banada virseneee birazzzz :KK53: enlerde alt üst ediyon bacımm oyun kurdu olarakk tebrik koyuyomm sana :KK61: :KK19: sen çok fazla kalma oyun bölümünde yeter :KK55:

yiterki siz isteyin aa bak 2010 en iyi bostanı ama bak dana bostanımı istersin yoksam kavun karpuz mu belirtmemişsin :KK9::KK9:yok anam be bende başka enlerde herkes oyun kurdu çıkmış fındık kurdum sen bilem varsın.en komiği en dobra en yarama en iyi çıkışlardada adım geçiyor yanlız tek bir yerde efsunefe kim yazmış acaba onu :KK19::KK60::KK60::KK60:mentalist efsunefenin estetikli hali :)halkımı duyuru yapem bari :86::86::86::86:canım sende pek aşağı kalır değilsin hani kocaman yıldızlı tebrik hani:KK19::KK19::KK19:

bal kaymaklarım hepinize kocaman günaydın :KK16::KK16::KK16:

yiterki siz isteyin aa bak 2010 en iyi bostanı ama bak dana bostanımı istersin yoksam kavun karpuz mu belirtmemişsin :KK9::KK9:yok anam be bende başka enlerde herkes oyun kurdu çıkmış fındık kurdum sen bilem varsın.en komiği en dobra en yarama en iyi çıkışlardada adım geçiyor yanlız tek bir yerde efsunefe kim yazmış acaba onu :KK19::KK60::KK60::KK60:mentalist efsunefenin estetikli hali :)halkımı duyuru yapem bari :86::86::86::86:canım sende pek aşağı kalır değilsin hani kocaman yıldızlı tebrik hani:KK19::KK19::KK19:

bal kaymaklarım hepinize kocaman günaydın :KK16::KK16::KK16:

ben bile varımm yaa:44: ben ne anlarım oyunlardan :KK53: ancak topik oyunlarına dalıyom iştee :KK24:bu sene çıtayı yükselttim birazz hehehehee :KK19:

X