Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

canım benim efecik iyi oldu şükür ama hastalık bana bir yapıştı bi türlü çıkmıyor
ankam sölememmmmmmmmmmm doktorumu sonram hepimiz tek tip karpuz olalım hehhehehe
ben sahiplenirim öle ne yaparsın :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

valla kızlar çok nadir elime geçiyor bu laptop. hemen faceyi ve kk ya koşuyorum. oraları kolaçan ettikten sonra hemen oyun kulübüne dalıyorum. oradanda kopamıyorum anlayacağınız.:KK60::KK60:

valla kızlar çok nadir elime geçiyor bu laptop. hemen faceyi ve kk ya koşuyorum. oraları kolaçan ettikten sonra hemen oyun kulübüne dalıyorum. oradanda kopamıyorum anlayacağınız.:KK60::KK60:

çılgın betüşüm sahidende ne varsa şu oyun kulübünde bende girdim mi çıkamıyorum (ne olacak bizim halimizi similisi):KK60::KK60::KK60:

canım benim efecik iyi oldu şükür ama hastalık bana bir yapıştı bi türlü çıkmıyor
ankam sölememmmmmmmmmmm doktorumu sonram hepimiz tek tip karpuz olalım hehhehehe
ben sahiplenirim öle ne yaparsın :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Anacımm o karpuzlar çiceğime ait sadece vermez kimselere ona göre
Efe nasıl oldu iyimi bariii bitirdinmi kitabııı haaaa sözlü yapcemm seni :KK53:

Bakıyorum bensiz, bizsiz sohbet ediliyor:KK43::-)84: Sizi seviyorum :KK69:

Bizlerde sizi seviyoruz mine ablacımm :KK19:özletmeyin kendinizi sıkçana uğrayın buraya

Betüş ablacımm ne oldu pc yapılmadı mı hala :KK19:

çılgın betüşüm sahidende ne varsa şu oyun kulübünde bende girdim mi çıkamıyorum (ne olacak bizim halimizi similisi):KK60::KK60::KK60:

Senin nerde olduğunu biliyoz zaten sen sus bakalım oyun canavarı seni :KK53:

Barçommmmmmm ne oldu senin ev tadilatı bitmedi mi daha yaaaa ne zaman bitiyor gel artık sende :KK19:

Bizlerde sizi seviyoruz mine ablacımm :KK19:özletmeyin kendinizi sıkçana uğrayın buraya

Barçommmmmmm ne oldu senin ev tadilatı bitmedi mi daha yaaaa ne zaman bitiyor gel artık sende :KK19:

çiçeğim bana verir ödünç karpuzlarını aaaaa topla karpuzlarını oynamıyorum:KK52::KK52::KK52:

nerde okumak kapağını bile açmadım leyla gibiyim desene sınıfta kaldım örtmenim:KK75::KK75::KK75:

sen beni oyunlardan sözlü etsene onda 100 üzerinden 100 alırım eshatannn kıyak geç be örtmenim:KK68::KK68:

Bakıyorum bensiz, bizsiz sohbet ediliyor:KK43::-)84: Sizi seviyorum :KK69:

Oyy canımıniçi bizde seni seviyoruz Kibar arkadaşım benim:KK16:

Uleyyn bombalatmayın bana o oyun kulübünü:KK52:
özletmeyin kendinizi

büyük bölümü bitti birtanem
Yiğit salı gününe kadar burada
Ömrüm ona sevdiği yemekleri yapmak için mutfakta geçiyor:KK16:

gunaydin70.gif

ankaram henüz pc yapılmadı. bir parça gelecekti. tabii kızın iş yerine gelecekti. kızda bu hafta izinli. gidipte soramadı. pazartesi belki bu iş halolur. yinede fazla ümitlenemiyorum. gelsede kızın gönlünü yapıp taktırmak sorun. ah bir anlasam bu işlerden hemen yapardım. bu yaştan sonra bu işin eğitimini alacam nerdeyse.:KK60::KK60::KK60::KK60: bende oğlanın etrafında dönüp duruyorum. şu an bile başımda bekliyor.:KK60: ver diyemiyor. ama öfleyip püflüyor.:KK61: neyse hepinizi öpüyorum.:KK16::KK54::KK69::KK70:

çiçeğim bana verir ödünç karpuzlarını aaaaa topla karpuzlarını oynamıyorum:KK52::KK52::KK52:

nerde okumak kapağını bile açmadım leyla gibiyim desene sınıfta kaldım örtmenim:KK75::KK75::KK75:

sen beni oyunlardan sözlü etsene onda 100 üzerinden 100 alırım eshatannn kıyak geç be örtmenim:KK68::KK68:

Verir diosun yaniii sor bakalım vercekmiiii karpuzlarııı :KK53: bitir artık şu kitabı yaaaa senin yerine ben okuyacam artık:KK24: anacımm senin maşallahın var oyunlarda dur ben bir ihbar yapayım bomba var diyeeeee :KK60: :KK60:

Oyy canımıniçi bizde seni seviyoruz Kibar arkadaşım benim:KK16:

Uleyyn bombalatmayın bana o oyun kulübünü:KK52:
özletmeyin kendinizi

büyük bölümü bitti birtanem
Yiğit salı gününe kadar burada
Ömrüm ona sevdiği yemekleri yapmak için mutfakta geçiyor:KK16:

Sinem oyun klubüne girdimi çıkıyor barçommmm gel beraber bombalıyak orayııı :KK53:
Az kalmış o zaman kolay gelsin sanada ohhhh ne güzel ne mamalar yapıyorsundur şimdi :KK56:

ankaram henüz pc yapılmadı. bir parça gelecekti. tabii kızın iş yerine gelecekti. kızda bu hafta izinli. gidipte soramadı. pazartesi belki bu iş halolur. yinede fazla ümitlenemiyorum. gelsede kızın gönlünü yapıp taktırmak sorun. ah bir anlasam bu işlerden hemen yapardım. bu yaştan sonra bu işin eğitimini alacam nerdeyse.:KK60::KK60::KK60::KK60: bende oğlanın etrafında dönüp duruyorum. şu an bile başımda bekliyor.:KK60: ver diyemiyor. ama öfleyip püflüyor.:KK61: neyse hepinizi öpüyorum.:KK16::KK54::KK69::KK70:

Hadi inşallah ablacım gelirde sende rahatlarsın biraz şimdi oğluşunda vermez tabi pc yi sana arada sen çal yinee işim var diyeee bende çok öpüyorum :KK19:

Günaydınnn çiceğim dikkat et sinem senin karpuzlara göz koydu haberin olsun :KK53:

GÜNAYDIN ARKADAŞLARRRRR
CUMANIZ MUBAREK OLSUN
NEŞENİZ BOL OLSUN
BURDA ÇOK KAR VAR LAPA LAPA YAĞIYOREn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE

tamam teslim oluyorum oyun kulübüne dokunmayın ne isterseniz verecem :KK59::KK59::KK59::KK59:

çiçeğim karpuz konusunda anlaştığımızı söylesene ankaya kardeş payı yaptık biz :KK36::KK36::KK36:

betüş ablam şu müberek cuma gününde tez zamanda pc ne kavuşmanı diliyorum.:78::78::78:

barçman ablam hadi az kalmış işlerin bitmesine bu arada yiğit kilo alıp gidecek desene:KK68::KK68::KK68:

esmerim sana geliyorum kar topu oynamaya beraber kardan kadında yaparız:KK9::KK9::KK9::KK9:

TÜM FLAŞÇILARIN CUMASI MÜBAREK OLSUN:82::82::82:

X