Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

günaydın flaşın en seksu hanımlarıııı
çaylar şirketen bendesiniz kıslarrr
Günaydın Esmerim bu çay çok iyi geldi sabah sabahŞeniz

Günaydın flaşın şeker hatunlarııııııı opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

günaydın şekeriiimŞeniz
Barçman rahatsızlanınca edisi evi buhale getirmiş hemencecik sempatiksalakcinni akannehir

Soracağım bunun hesabını onasırnaşık şey
Ben nasıl toplayacağım bu evi şimdimafoldumben

Günaydın Esmerim bu çay çok iyi geldi sabah sabahŞeniz

günaydın şekeriiimŞeniz

Soracağım bunun hesabını onasırnaşık şey
Ben nasıl toplayacağım bu evi şimdimafoldumben

Günaydın şekerircimmmm bırak kendi toplasın işte ver elinesüpürgeyi halettsin sempatiksalakcinni Şeniz sırnaşık şey

duygum ev hanımı olma yolunda adım atıyor.

firstlaydım sorma nasıl olucam nasıl alışıcam başka bir şehir başka bir ev
dua edin emi:Saruboceq
:

Bugün çok daha iyiyim birtanemŞeniz

barçman ablam çok çok geçmiş olsun
aman iyi ol ablam benimŞeniz

8 günüm kaldı....çok telaşlıyım hemde heyecanlıakannehir
konya dışından misafirlerimiz geldi.çarşı pazar işlerimiz var
dışarısı çok sıcak sıcaktada zor oluyor yinede kıştan iyidir:lepi:
allah şikayet olmasında
ara ara girer haberle ederim tabi vakit bulursam bulamzsamda evli barklı biri olarak gelirim artıkyerimsenibenkaydirigubbakcemile3
hepini öpüyorum allah emanet olun kendinize cici bakın
ŞenizŞeniz

Canım benim çok az kalmış düğüne allah mesut etsin şimdiden inşallah çokkkk mutlu olursun yeni yuvanda evinde eşinle birlikte ..
Anacım ya varya sanki kendi kızımı evlendiriyormuş gibi oldum Şeniz çokk seviyorum duyguyu :1hug: kendine çok iyi bak bitanem herşey gönlünce olsun ...
Kınanda düğününde bizleri hatırla canım her ne kadar yanında olamasakta yüreğinin bir yerlerinde seninle beraberiz :1hug: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

uzun bir aradan sonra merhaba. sizleri özledim inanın. fakat pc başına oturamıyorum. ablamın ameliyatı çok iyi geçti. fakat morali sıfır. dün konuştuğumda açıkça bunu dile getirdi. çocuklarının ona hizmet etmesine çok üzmüş. ben onlardan kıyamayıp bir bardak su istemezken, şimdi her işime koşuyorlar dedi. bu hallere düşecek insan değildim dedi. anlattıkları beni derinden yaraladı. mücadele isteğini yitirmiş gibiydi. ilk ameliyatımdan sonra mücadele içindeydim. bu sonuncusu bütün çabalarımı kaybetmeme neden oldu diyor. bana akıl verin onu yaşama nasıl bağlarım bilemiyorum. onun moralsiz olması beni çok etkiliyor. dünden beri benimde moralim iyice bozuldu. kendimi bu kadar aciz ve çaresiz hissetmemiştim.
:tesellipuyorumnanaktan

İyi akşamlar..sitemiz 2 gün geri gidince benim mesajlarımda gitmişakannehir
Tabiki size getirdiğim karpuzlarda:sinifsinif:
Bende kokulu kokulu çiçekler getirdim size opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydınn
günaydın
canlarımmm
benim
nasılsınnnn
ben bügün oğlendeeee sonra tatile giriyorm düğün de olacayız üç gün üç gece düğün varrr canlarımmm
kalabalıkkk çok bizdeee sizleri çok öptümmm
byby
DUYGM GÜLE GÜLE GELİN OL CANIMSIN YA İÇİM SIZLADI ŞİMDİ KIZ ANASIYIM ÜZÜLDÜM BAKKKK
----------------HANDANIM ÖPTÜM SENİİİİİİ
BARÇAMANIM İYLEŞTİN SEN DEMİİİİİ KANDİNİZE İYİ BAKINNN
----------------LEYDİM CANIMSIN GECMİŞ OLSUN DESTEK VERCEKSİN AMA NEREYE KADAR ÇÜNKÜ HASTA OLAN KİŞİ KAFASINDA ATMASA SENİN YAPTIKLARIN CARE OLMAZ SADECE Bİ NEFİ RAHTLATIRRR.......
BENİMDE TAYZEM YIKILMIŞ DÜN KOMETERBİYE GİRMİŞ VE HİÇ KİMSEYLE KONUŞMAMIŞ
KÜSMÜŞ RESMEN BENDE ANNEMME HİÇ DEMEDİM ÜZÜLMESİN ANNEMDE ŞEKER HASTASII BİZDE NE YAPCAĞIZ ŞAŞIRDIK KALDIK ALLAH YARDIMÇILARI OLSUNNN İNŞ RABBİM YARDIM ETSİN NE İSTERSEK RABBİMDE İSTEYELİM HASTALARIMIZA ŞİFA VERSİN AMİNNNNN

günaydın betüş ablacım üzüldüm yazdıklarını okuyunca inşallah morali yerine gelirde kendini toparlar bir an önce ablam demişsin ya suyu bile istemezken diye işte bunu kendi yapamayınaca insanın zoruna gidiyor tabi kendini elden ayaktan düşmüş gibi görüyor ama sizlerde hep yanında olun ki desteksiz kalmadığını görsün umarım en kısa zamanda atlatır bunu.
ahhh ablacım ben babamdan biliyorum hayata küstü gibi şimdi konuşamıyor dışarıya çıkamıyor sadece sabahları gazte ekmek alıp geliyor şen şakrak adam gitti resmen yani kimse bişey yapamıyor tabi birde oksijen alıyor düşün işte çokkkkk zor be ablacım

İyi akşamlar..sitemiz 2 gün geri gidince benim mesajlarımda gitmişakannehir
Tabiki size getirdiğim karpuzlarda:sinifsinif:
Bende kokulu kokulu çiçekler getirdim size opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Günaydın çicekim ne haber gitti senin güzelim karpuzlar geldi mis gibi çicekler opuyorumnanaktan

Günaydın gülhancım bende çok öpüyorum seni düğün var ha ne güzel wallaha güzelcene eğlen gel hadi opuyorumnanaktan teyzenede çok geçmişler olsun canım

Günaydın Duygucuğum kolay gelsin umarım herşey gönlünce olurŞeniz
D@ğçiçeğim ne karpuz nede başka şey isteriz Sen ortadan kaybolup bizi merak etttirme yeterŞeniz
Esmerim canım benim çok şükür iyileştim dikişlerimde alındı canım:lepi:Şeniz
Betüşüm ablan için çok üzüldüm
En doğrusu bir terapistten yardım alıp onu tekrar hayata bağlamak
Bu hastalıkta en önemli ilaç moralŞeniz
Ankım fıstığımopuyorumnanaktan

Dün misafirlerim vardı bugünde bir arkadaşımla buluşacağım ama
size bulaşmayı çok özledimkaydirigubbakcemile3
Esmergüzelime bakarmısınız nasılda mutlu

günaydın fıstıkım ne haber gezecen bugün ha ne güzel wallaha Şeniz

Dün misafirlerim vardı bugünde bir arkadaşımla buluşacağım ama
size bulaşmayı çok özledimkaydirigubbakcemile3
Esmergüzelime bakarmısınız nasılda mutlu

anam nasıl büyüttün bunları bu kadar ohaoldumsmile

Dağçiçeğim plajda

dilim yetmedi herhalde çiceğim ancak keseer diyon beni Şeniz

Flaşımın güzellerine..sizler hepiniz birer çiçeksiniz a.s.
Ben mavisini alayım opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…