Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

geçmiş olsun geçmiştir umarımki
korktuğun gibi olmamaştır barçman bende yıllardır göbek fıtığında olmadım oldum sonunda ama yinede yırtıldıııı bi şeyden korkmadan yaptırcaksın korktukca yinede başına dert olmaya devam ediyor gecmişler olsun kendine dikkat ett öptümmma.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

tünaydın
amanda aman kimseler yokkkkk
kıs bu topiklere ne olduu nazar değdiiiii
leydim güzel flaşlamışşşlmaz:
barçman gördüm seni nekadar zayıf ve güzelsin kıskanmadım demem kıskandım dal gibisinnnsempatiksalakcinni

Sağol canım benimŞeniz

Teşekkürler çok ince bir dal değilimyerimseniben

barçmancım geçmiş olsun canım.
benim moralim çok bozuk bu ara. sorun ablam, salı günü ameliyat oldu. tek böbreği alındı. bundan 4 sene önce bağırsak kanseri olmuş ve ameliyat-kemoterapi ile sağlığına kavuşmuştu. bir ay evvel halsizlik hissedip tekrar çekapa girdi. tek böbreğinde kötü ur tesbit edildi. yeni oluştuğu için hemen ameliyat denmiş. tek tesellimiz sıçrama değil denmesi. yeni oluşummuş. ama üzüntüm herşeyin başa dönmesi. tekrar mücadele, tekrar sıkıntılar. bu yüzden buralara fazla uğrayamıyorum. sizleri seviyorum.opuyorumnanaktan

Canım teşekkür ederim
Ablana çok üzüldüm Dilerim ameliyat olup biran evel sağlığına kavuşur
Gerçekten sağlık gibisi yok
Sende moralini sağlam tutmaya çalış
Bende seni seviyorum Kendine iyi bakŞeniz

Ablam çok geçmiş olsun iyiki hemen tespit edilmiş de ameiyat olmuş sağlık gibisi varmı ya ablacım üzülmemek mümkün mü zaten tek teselliniz iyileşmiş olması bunda şükür diyeceksin mutlka sıkıntısı olacaktır ama zamanla toparlanır bende seni çok seviyorum betüşümmm opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…