Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

bu dönem hem çalıştı, hem derslerini çalıştı. her ikisinide iyi yürüttü. şimdide burada yapacak mecburen.
inşallah canım. senin kızda bir an önce bitirir hayırlısıyla. allah gençlerimize zihin açıklığı versin.opuyorumnanaktan

ablam senın kız ne okuyoo kacıncı sınıf

ingilizce uluslararası ilişkiler cnım 3.sınıfa geçecek bu sene

olsun be ablacım yanında olması bile güzel aslında inşallah oda bitirirde bir an önce iş bulup çalışır hayorlısıyla

Günaydın gözünaydın betüşüm
İnşallah canım Sağol güzel dileklerin içinŞeniz

Esmergüzelimin son marifetleri:roflol:

OH ONE BE Y SİNİ DUYMAK:mymeka: İSTEMEM Kİ KALDİKİ BURNUMDA AĞZIMDA AYYYYYY:jeyyar:
OYY YILANNN AYYYYYYYlmaz:
NEYSE GÜZEL FLAŞLAR BARÇMANIMMMMMM
SİNEM Bİ YAZLIĞINDA CEPTEN GİRYORMUŞ ZOR GİRYORMUŞŞ SELAMLARI VAR GALİBA BU YAZ GİRMEYECEK KK BEN OYLE BİLYORUMMMolumunekankayizsmile KANKAM BENİMMM
----------------a.s. ANK06 HANDANIMM GÖNDERMİYOR ENİŞTE KIZIM DEVREYE GİRDİ BEN MASRAFLARINI ÖDERİM YOK BİKERE YOK DEDİİ
ELTİM CUMA UÇUYOR 16 KİŞİ GİDİYOR KALABALIKK BENİMDE ÜZÜLDÜĞÜM YANIMDA KALDIIIIIKÖMİK BİDE MAZERET Tİ VAR BEY EFENDİNİN GELİN HAMİLEEE DİYORR ÇOK BAYA Bİ GÖNDERMEMEK BAHENESİİİİİİsempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ankım Tekirdağa yerleşmeyi düşünüyormuş

hakket tam benlik bayılırım tekirdağ rakısına hadi içelim heyyyyy :içelim:

D@ğçiçeğim hamam sefasından vazgeçemiyormuş

eeee gerisi nerde peki kesin hamam taşında göbek atıyoruzdur kaydirigubbakcemile

günaydınnnn
kk nın en güzel en kibar en harıka gönullü ablaları
nasılsınız
oyy tazecik kibar Şeniz gelinimiz

Sineme üzüldüm yaa bütün yaz ben onu çok özlerim:gitme:

GÜNAYDIN KK EN GÜZEL GELİNİİİİİ:enbuyukkk:a.s.a.s.
GÜNAYDIN FLAŞ KISLARIIIII
GÜNAYDINLAR OLSUN SAĞLIKLAR DİLERİMMMM

Sanada sağlıklar olsun canım benimŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…