Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

ne güzel ya süpersınız vallahı hayat doluuu 41 kere maaşşaalhh:nazar::1hug:

süperiz demi aslıcım sonrada tahtaravallide bile sallandık sorma sempatiksalakcinni

:teytey::teytey::teytey: eee boşuna demedim ankarayaı saladınız diye çok şekersiniz bende çiçeğimin şalvarına bağıldımmm çok şık durmuş bende var göbekde var bende bu kadar şık durmadıııı çiçeğime binkere maşşallah ank06 ajda senin yanında babaanne kalırrrrrrdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

salladık esmerim sorma gümbür gümbür hemde şalvarı süperdi ama çiceğimin çokta yakışmıştı bide kilovermiş fıstık gibim olmuş arkadaşım hehehehe babaanne ha ayy alemsin wallaha opuyorumnanaktan

Günaydın şekerler ne haber haftaya salı kızım geliyor koca yaz bizimle artık eylül sonu gibide kısmet olursa beraber gideceğiz artık :lepi:

Günaydın şekerler ne haber haftaya salı kızım geliyor koca yaz bizimle artık eylül sonu gibide kısmet olursa beraber gideceğiz artık :lepi:

oh ne güzel gözün aydın handanımmmm
ana kız beraber gecirin tatilin keyfini çıkarınnn opuyorumnanaktan
bizde 16 kişi bu hafta sonu kıprıza gidiyorlar amcamın kızının kızı mezun oluyor mimarlık okuıdu beş yıl bu yıl bitiyor banada devet vardı eşim yollamdıııı ne kötüüü bişey gitmek istedim gidemediyorummmmm eltim gidiyor köyde oturduğu halde ben gidemiyorummmsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
neysee gözün aydın ank06 handanımmmmm sinemide arar oldu fecede grş ama burada gözüm arıyor haniiiiiiiiolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

oh ne güzel gözün aydın handanımmmm
ana kız beraber gecirin tatilin keyfini çıkarınnn opuyorumnanaktan
bizde 16 kişi bu hafta sonu kıprıza gidiyorlar amcamın kızının kızı mezun oluyor mimarlık okuıdu beş yıl bu yıl bitiyor banada devet vardı eşim yollamdıııı ne kötüüü bişey gitmek istedim gidemediyorummmmm eltim gidiyor köyde oturduğu halde ben gidemiyorummmsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
neysee gözün aydın ank06 handanımmmmm sinemide arar oldu fecede grş ama burada gözüm arıyor haniiiiiiiiolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

günaydın gülhancım sağol bitanem geliyor işte gezeriz artık bolcana niye yollamıyor ya enişte biraz sıkıştır san onu yollar be oğlunu filan araya katsan git gez işte ne güzel olur senin içinde inşallah gidersin be arkadaşım sinemde gelir hehalde buraya cezası kaç günlük acaba

Oyy balım ne güzel bir haber ne mutlu sana
:lepi:
Gözünaydın
bende ilk defa küçük oğlumdan ayrı bir yaz geçiriyorum
Stajı ağustosta bitiyor
Ancak o zaman gelebilecek
Ve sadece 3 hafta kalacak:gitme:
Ama bunadada şükür

günaydın
flaş hanımlarrrrrrr

iyi haftalar esmer güzelimŞeniz

kızlar selam toiğinize bayıldım muhabbetiniz daim neşeniz bol olsun kaydirigubbakcemile3

teşekkürler her zaman bekleriza.s.

25228537.gif

kısa bir aradan sonra geldim kızlar. çok yoğunum. ev alt üst durumda. tabii benim belde beni kötü sallamıştı. neyse biraz düzeldim. işlere kaldığım yerden devam ediyorum. pazar günü aniden oğluşum geldi. eşyalarını bir arkadaşının arabasına doldurmuş ve gelmiş. daha ben onun odasını tam boşaltmamıştım. neyse getirdiklerini salona yığdım. bugün odasını tamamen boşaltacağım. kendisi eşyaları getirip, biraz dinlenip geri dönmüştü. eşyalarını odasına taşıyacağım. gelince kendisi kurup yerleştirsin artık.o odadan çıkanlarıda bir öğrenciye hediye ettim. onlarda gelip alsınlarda bende feraha ereyim istiyorum. yine arada uğramaya çabalayacağım. hepinizi öpüyorum.opuyorumnanaktan

Oyy balım ne güzel bir haber ne mutlu sana
:lepi:
Gözünaydın
bende ilk defa küçük oğlumdan ayrı bir yaz geçiriyorum
Stajı ağustosta bitiyor
Ancak o zaman gelebilecek
Ve sadece 3 hafta kalacak:gitme:
Ama bunadada şükür

iyi haftalar esmer güzelimŞeniz

teşekkürler her zaman bekleriza.s.

Günaydın fıstığım ..
Sağol bitanem az kaldı işte gelmesine
Darısı sana inşallah yeterki yanımızda olsunlar işte opuyorumnanaktan

Günaydın betüş ablacım opuyorumnanaktan

gunaydınnnnnnnn sekerlerrr

Günaydın şekercim sanada opuyorumnanaktan

hanadn ablacım bugun nasılsınn bakımmm ben kocısı gonderdım kapıyı kıtlıyım dıye kalktım uyuyamadım :))

kısa bir aradan sonra geldim kızlar. çok yoğunum. ev alt üst durumda. tabii benim belde beni kötü sallamıştı. neyse biraz düzeldim. işlere kaldığım yerden devam ediyorum. pazar günü aniden oğluşum geldi. eşyalarını bir arkadaşının arabasına doldurmuş ve gelmiş. daha ben onun odasını tam boşaltmamıştım. neyse getirdiklerini salona yığdım. bugün odasını tamamen boşaltacağım. kendisi eşyaları getirip, biraz dinlenip geri dönmüştü. eşyalarını odasına taşıyacağım. gelince kendisi kurup yerleştirsin artık.o odadan çıkanlarıda bir öğrenciye hediye ettim. onlarda gelip alsınlarda bende feraha ereyim istiyorum. yine arada uğramaya çabalayacağım. hepinizi öpüyorum.opuyorumnanaktan

günaydın betüş ablacım kolay gelsin sana oğlun okulu bitirdi demi darısı bizimkilere olsun inşallah bel ağrın nasıl oldu dikkat et sen yinede bende çok öpüyorum ablacım opuyorumnanaktan

hanadn ablacım bugun nasılsınn bakımmm ben kocısı gonderdım kapıyı kıtlıyım dıye kalktım uyuyamadım :))

iyiyim canım saol acı haberleri alınca moralim bozuldu ya
oturdum tv seyrediyorum bende haberleri dinliyorum işte

handan ablacım bende cok kotu oldum ya sorma yuce rabbım gerı kalnlara sabır versın nedır bu boyle hergun hergun

pkkk bı sılah zatenn basta sıyasıler varr neden bıtırmıyolar ya ellerınde bu guc varkennn nedennn bu kadar ksı essız evlatsız babasız ogulsuz kalıyoo

ank06 canım geçen sene bitmişti. fakat alttan dersleri olduğu için bir sene daha kaldı. bu sene bitir dedik. artık maddi gücüm son nefesini verecek durumdaydı. fakat 1. dönemden 3 dersi kalmış yine. 2. dönemi tamamen temizledi çok şükür. 12 dersi vardı alttan. 3 taneyede razı olduk. yarım dönem için gitmeyecek. burada derslerini çalışsın. sınav zamanı gider ve döner. o arada iş arar. şimdiden 2 yerden bitirmediği halde teklif var. beğenmiyor beyefendi. kısmet, önemli olan gelmesi.

oyle ablacım maleseff

çözüm şart artık toptan temizlik

ank06 canım geçen sene bitmişti. fakat alttan dersleri olduğu için bir sene daha kaldı. bu sene bitir dedik. artık maddi gücüm son nefesini verecek durumdaydı. fakat 1. dönemden 3 dersi kalmış yine. 2. dönemi tamamen temizledi çok şükür. 12 dersi vardı alttan. 3 taneyede razı olduk. yarım dönem için gitmeyecek. burada derslerini çalışsın. sınav zamanı gider ve döner. o arada iş arar. şimdiden 2 yerden bitirmediği halde teklif var. beğenmiyor beyefendi. kısmet, önemli olan gelmesi.

evet ablacım verir ya merak etme çalışır düzeltir en azından okul bitmiş işte darısı bizimkinin başına olsun iyi geçmiş sınavlarıda bekliyoruz bakalım .
değerlendirsin işte ne güzel ileride mutlaka tecrübe arıyorlar iş yerlerinde

X