Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Mutlu hafta sonları..flaşın güzelleri opuyorumnanaktan
Evde olmak gibisi yookk yerimsenibenkaydirigubbakcemile5

ben kötüyüm mentalistçim. çünkü habire yağmur yağıyor. hava karanlık. içim daraldı vallahi. ay bizede birşey beğendirilemiyor. güneşli olur, sıcaktan bunaldık deriz. soğuk olur, havalar ısınsın deriz. memnuniyetsiz insanlarız. habire yattım bu gün. halada yatmak istiyorum.

Şekerler iyi akşamlar ne haber nasılsınız ben kaçıyorum yarın ankaraya haftaya buluşma var kısmetse gideceğim bende.
Hepinizi çok öpüyorum kendinize iyi bakın olurmu opuyorumnanaktan :a015:

Şekerler iyi akşamlar ne haber nasılsınız ben kaçıyorum yarın ankaraya haftaya buluşma var kısmetse gideceğim bende.
Hepinizi çok öpüyorum kendinize iyi bakın olurmu opuyorumnanaktan :a015:

Cnmm..hadi iyi yolculuklar..opuyorumnanaktangelince ararsın artık kaydirigubbakcemile5

ank06 canım hayırlı yolculuklar. ankarama selam söyle. ben gelemiyorum. annemler yazlıktalar. kimse yok orada. akannehir ama oraları çok özledim. buluşmada akadaşları benim adımada tek tek öp.opuyorumnanaktan

canım benim kıyamam sana boşver yat anacım sen istanbulda bu arada yağmurlu aslında iyi geldi .son bir kaç gündür hava bayağı sıcaktı.açıkçası iyi geldi.bende yağmurlu havada uyumayı çok severim .hım bu arada herkes senin gibi memnuniyetsiz olsa keşke öpüyorum seni dünyanın en tatlı enşeker annesi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın
günaydınnnnnnnnnnn
herkese güzel haftalarrrrrrrrrrr
kendinizi sevin ii
bakın öptümmmmm
---------------------------------
ank06 güle güle gel başkenimizeee
aslım güzel kurslar dilerimmm
leydim dün ankarda sürekli yağmur vardııı
ama serin ve soğuk bi yağmurduuuu
üşütük bizde yazlıkla agitmiştik ankarayaaaaa öpem hepiniziiiiiii

geçmiş olsun canım benim havalar zaten enteresan sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…