Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

ay süpersin sen bizim evin kızı olurmusunopuyorumnanaktan
Herkese günaydııın
Oldum bile Şeniz

aaa çiçeğim ikimizde aynı düşünmüşüzzz ya nekadar
mikememnim demiiiiii
ne kadan mikemelsinnnn
Evet Esmerimm..pişti olmuşuz.kaydirigubbakcemile5.kalplerimiz birropuyorumnanaktan

Haklısın ablam.:1hug:.sıcaktada ne zor olur akannehir

Günaydın şekerler cumanız mübarek olsun ..
Kızlar pazar günü ankaraya gidiyorum biraz kalıp döneceğim 12.sinde buluşma var takip edin bizi esmerimde gelecekti ama olmadı .opuyorumnanaktan

Günaydın şekerler cumanız mübarek olsun ..
Kızlar pazar günü ankaraya gidiyorum biraz kalıp döneceğim 12.sinde buluşma var takip edin bizi esmerimde gelecekti ama olmadı .opuyorumnanaktan

evet elden olmayan nedenler çıktı bügün :çok üzgünüm:ankaraya gidiyom bennn yarın dönecem erkende
teyzem hastaaa ziyertine gidiyom akşam dörtteeee sabah dönecemmm tşk ederim anka
belkide hava alayım diyiii bellimi olur gelebeilirimmmmmolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

flşahanımları nasılsınız aslım kuzum hoş geldinnnnnn
leydim çiçğimmm her yerde ütü seven kadınmış demiiii ne romantikkk demiiiii
------------------------------------------------

Kaliş aradı dün o söyledi teyzen rahatsızlanmış çok geçmiş olsun canım hastalık daha önemli tabi ama fırsat bulupgelirsen süpriz yaparsın bizede çokta güzel olur olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

h.b ablacımmm bende flash oldum

günaydın aslıcım dur sen buraya takıl bak nasıl flaşlanıyon görürsün burdan kurtuluş yok opuyorumnanaktan

bakalım flaslayabışcekmısınız :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…