Fiyatlar dibe vurdu;Tişörtler 3tane 10tl, düzleştirici, ketıl, pant.,etek indirimde

Koşu bandı fiyatı nedir??

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

mERHABA CANIM :) PAKETİ AÇAR AÇMAZ MİSLERRR GİBİ BİR KOKU KIYAFETLER DE ÖYLE... SARI T SHİRT ÜN KUMAŞI MÜKEMMEL BİR TEK O OLDU ZATEN :))) AMA HİÇ SORUN DEĞİL. KİLO VERME SÜRECİNDEYİM HEPSİNİ GİYECEM İNŞALLAH. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HEPSİ TERTEMİZ. KUSURU BİLE YOK..HEDİYEN İÇİN DE TŞKLER ÇOK NAZİKSİN. TAKİPTEYİM SENİ :))

canım benim güle güle iyi günlerde kullan inşallah hepsinin içine girersin en yakın zamanda o kadar tedirgindim ki begenmeyeceksin diye okuyunca büyük bir oh çektim hayırlı olsun canım:KK16::KK16::KK16:

canım benim güle güle iyi günlerde kullan inşallah hepsinin içine girersin en yakın zamanda o kadar tedirgindim ki begenmeyeceksin diye okuyunca büyük bir oh çektim hayırlı olsun canım:KK16::KK16::KK16:

:))) beğenmez miyim hiç. pembe pantolonu iyi ki almışım. onun üstüne uygun çok güzel cicilerim var hepsini giyecem inşallah :))

haydi hanımlar herşey indirimli fiyat sorun lütfen

yürüyüş bandım satılmıştır kızlaaaarrrr 375 tl ye yarın konya yolcusuuuuuu :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: hadi bakalım geri kalanlar için konuşalımmm kuzucuklar ürünlerim bitsin çıksın elden çok ucuza vericem alın artık:KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydın kızlar hadi ürünler satılsın artık:KK19::KK19::KK19: satılsın bunlar yahu:KK52::KK52::KK52:

kııızzlar satılsında kapatayım burayı artıııkkkk takas a açığımmm

$IMG_2197.jpg $IMG_2175.jpg $IMG_2289[1].jpg $IMG_2269[1].jpg $IMG_2262[1].jpg $IMG_2258[1].jpg $IMG_2213.jpg $IMG_2205.jpg $IMG_2208.jpg $IMG_2118.jpg

arkadaşlar bitsin kalmasııınnnn

$IMG_2129.jpg $IMG_2127.jpg $IMG_2124.jpg $IMG_2120.jpg elbiselerim hiç kullanılmamıştır aldım dolaba astım olmadı gerçekten çok kaliteliler hiiiiiiiçççç kullanılmadılar

X