Fitotellalar

Kizlar selam. Kusura bakmayin yazmaya firsatim olmadi hic sabahtan beri kosturma icindeyim.

Bugunku tartim 67.0 cikti. +200 sanirim. Gecen haftayi hatirlamiyorum tam.

hangi marka canım
şu an beeo nunkini kullanıyorum geçen yıl arkadaşımın kuzeni yapıyodu ondan alıyodum memnundumda ama sipariş verecektim tam rossmanda gördüm beeo nunkini
memnunum şimdilik
beeo dan da sipariş verebilirsin benim aldığım yerden de onlarda kargoyla gönderiyor

üyelerboyBAŞLANGIÇ kilo 17.09.2019toplam fark
24.Eyl​
30.Eyl​
befer
1,59​
74,2​
-0,4​
73,9​
73,8​
SUHAN
1,58​
65,1​
-0,9​
64,6​
64,2​
amesia
1,65​
76​
-0,5​
77,1​
75,5​
patilibirhayat
1,64​
65​
-0,67​
64,55​
64,33​
Moon Light
1,68​
67,5​
-0,5​
66,7​
67​
L i l y
1,70​
70​
-1,8​
70​
68,2​
harikamo
1,59​
63,7​
0​
63,7​
63,7​

normal vikste var bebekler için olanda zaten o olmazsa napardım bilmiyorum..sabah pekmez ,zerdaçal,zencefil ,limon karışımı yaptım.çocuklarada bikaç gün önceden zeytinyağı pekmez az ısıtıp verdim.şuan hafif hafif terliyorum.senin dediğinide eve geçince yapayım.küçüğü eşim doktora götürmüş.yemekten geldim kekik buldum sıcak suyla demleme yapıyorum onu içeceğim şimdi
Viks benim de kurtaricim valla. Bogazin mi agridi bogaza sur. Karnin mi agridi karnina ayaklara sur. Burnun mu tikandi azicik burna degdir. Her derde deva gibi bisey :KK48:

Cok gecmis olsun canim klima carpiyo malesef..

şu an beeo nunkini kullanıyorum geçen yıl arkadaşımın kuzeni yapıyodu ondan alıyodum memnundumda ama sipariş verecektim tam rossmanda gördüm beeo nunkini
memnunum şimdilik
beeo dan da sipariş verebilirsin benim aldığım yerden de onlarda kargoyla gönderiyor
bakıyorum hemen

eşin mi karışıyor
ya sorma samimi eczacı arkdaaşı var neye elimi atsam bi ton budu bıdı dinliyorum.balık yağı kullanacağım onun yüzünden kullanamıyorum çocuklara :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: bi yandan iyi bi yandan kötü eczacı tanıdığınıh olması

Viks benim de kurtaricim valla. Bogazin mi agridi bogaza sur. Karnin mi agridi karnina ayaklara sur. Burnun mu tikandi azicik burna degdir. Her derde deva gibi bisey :KK48:

Cok gecmis olsun canim klima carpiyo malesef..
viks bende bağımlılık.hamileyken viks aşermiştim yemek istiyordum bildiğin viksi.bikaç defa ağzıma ttım dayanamadım :olamaz: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

ya sorma samimi eczacı arkdaaşı var neye elimi atsam bi ton budu bıdı dinliyorum.balık yağı kullanacağım onun yüzünden kullanamıyorum çocuklara :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: bi yandan iyi bi yandan kötü eczacı tanıdığınıh olması
hem iyi hem kötü haklısın
ama balık yağı zararlı mı ki canım

Kızlar az bi bakın yaaa

X