Fitotellalar

Merhaba arkadaşlar
Emziriyorum ve zayıflamak istiyorum bende aranızda olmak istiyorum.olabilirmiyim aranızda☺️

Kizlar biz geri annemlere geldik :KK48: kalacaktim orda ama biz ordayken küçük kaynimin el ayak agiz hastaligi oldugu ortaya cikti. Dun ateslenmis. Bugun biz ordayken saglik ocagina gittiler. Yeni yeni döküntüsü basliyordu. Doktor el agiz hastaligi demis. Hic bulasicidir falan diyen olmamis. Ben internetten baktim da ogrendik. Oyle olunca geri geldik. Hic geciren oldu mu bu hastaligi ya tedirgin oldum bulasmis midir acaba benim kiza? Birlikte 5 saat falan gecirdiler.

Sabah
1dilim tam buğday ekmeği
1 yumurta
7 zeytin
1 dilim peynir
1 bardak süt

Öğle
Kepekli galeta
1 kuru kayısı

Akşam
1 büyük kase mercimek çorbası
1 kase yoğurt
3 kaşık bulgur pilavı

2lt su

Kizlar biz geri annemlere geldik :KK48: kalacaktim orda ama biz ordayken küçük kaynimin el ayak agiz hastaligi oldugu ortaya cikti. Dun ateslenmis. Bugun biz ordayken saglik ocagina gittiler. Yeni yeni döküntüsü basliyordu. Doktor el agiz hastaligi demis. Hic bulasicidir falan diyen olmamis. Ben internetten baktim da ogrendik. Oyle olunca geri geldik. Hic geciren oldu mu bu hastaligi ya tedirgin oldum bulasmis midir acaba benim kiza? Birlikte 5 saat falan gecirdiler.
Çok geçmiş olsun ilk defa duydum belki adı farklıdır bilmiyorum bir anda çıkmaz böyle şeyler doktora mı danışsan

01,10,2019 salı
Sabah İki dilim ekmek iki kaşık lor yarım domates yarım salatalık
Öğlen bir dilim ekmek bir kaşık lor bir salatalık bir domates iki taze minik incir iki kaşık peynirli irmik helvası
Akşam bir kase yoğurt (tarçın zerdacal zencefil)

3.5lt su

Çok geçmiş olsun ilk defa duydum belki adı farklıdır bilmiyorum bir anda çıkmaz böyle şeyler doktora mı danışsan
Çok teşekkür ederim canim. Aynen bir anda cikmiyor. Beni tedirgin eden de o. Kuluçka suresi 3-7 gunmus. En cok bulasmasi da döküntülerin olduğu zamanmış. İnternetten bu kadarini ogrenebildim. Doktora da herhangi bi belirti olmadan danissam yardimci olabilir mi bilemedim.

X