Fitotellalar

pazartesi menü
sabah......peynir,1 zeytin,az pekmez,az ekmek,çay
ara..........2 si 1 arada
öğle........iki kaşık pilav,3 kaşık mantarlı et sote,1 barday ayran
ara ..........1 elma
akşam....3 kaşık kadar patlıcan yemeği,2 lokma ekmek,1 bardak ayran
ara ...........1 lokma elma

2,5 tan fazla su 2 litresi limonlu tarçınlı

kızlar boğzım fena.arkadaş klimayı kapatma bilmedi.sabah kapattırdım şimdi yine açtı.gece uyuyamadım.çocuklarda fena kçüğün burnu büyüğün boğazı.öksürmekten bi hal oldum

kızlar boğzım fena.arkadaş klimayı kapatma bilmedi.sabah kapattırdım şimdi yine açtı.gece uyuyamadım.çocuklarda fena kçüğün burnu büyüğün boğazı.öksürmekten bi hal oldum
kuzum dikkat et kendine kendine ve çocuklara viks al yoksa iyi gelir ayrıca bir kaşık zeytin yağına bir iki damla limon sık iç
çocuklarda içerse içir öksürük kalmaz
geçmiş olsun dikkat et

Klimalar beni de pert ediyor bizim burda da var öyle 1-2 kişi klima manyağı her gün onların yüzünden boğaz ağrısı ve baş ağrısı çekiyorum..
dikkat et kendine canımm

kızlar selamm,

hemen menümü ve kilomu yazayım..

kilo 63.7 olmuş ://

dün işe gelmdim ondan aksadı..

hafta sonu dağ bayır gezdim.. ama sağlıklı beslendim yufka ekmekler köy peynirleri fasülyeler..

pazartesi menü
güzel bir kahvaltı (klasik)
öğlen hiç bir şey
akşam az biraz makarna tavuk biraz patates bunlar hep haşlama hiç yağ yok

kuzum dikkat et kendine kendine ve çocuklara viks al yoksa iyi gelir ayrıca bir kaşık zeytin yağına bir iki damla limon sık iç
çocuklarda içerse içir öksürük kalmaz
geçmiş olsun dikkat et
normal vikste var bebekler için olanda zaten o olmazsa napardım bilmiyorum..sabah pekmez ,zerdaçal,zencefil ,limon karışımı yaptım.çocuklarada bikaç gün önceden zeytinyağı pekmez az ısıtıp verdim.şuan hafif hafif terliyorum.senin dediğinide eve geçince yapayım.küçüğü eşim doktora götürmüş.yemekten geldim kekik buldum sıcak suyla demleme yapıyorum onu içeceğim şimdi

normal vikste var bebekler için olanda zaten o olmazsa napardım bilmiyorum..sabah pekmez ,zerdaçal,zencefil ,limon karışımı yaptım.çocuklarada bikaç gün önceden zeytinyağı pekmez az ısıtıp verdim.şuan hafif hafif terliyorum.senin dediğinide eve geçince yapayım.küçüğü eşim doktora götürmüş.yemekten geldim kekik buldum sıcak suyla demleme yapıyorum onu içeceğim şimdi
boğaz ağrısına çok iyi geliyor viks
öksürük için ne yapsam geçmez ama bu limon zeytin yağı 2 defa bitirir beni

üyelerboyBAŞLANGIÇ kilo 17.09.2019toplam fark
24.Eyl​
30.Eyl​
befer
1,59​
74,2​
-0,4​
73,9​
73,8​
SUHAN
1,58​
65,1​
-0,9​
64,6​
64,2​
amesia
1,65​
76​
-0,5​
77,1​
75,5​
patilibirhayat
1,64​
65​
-0,67​
64,55​
64,33​
Moon Light
1,68​
67,5​
-0,8​
66,7​
L i l y
1,70​
70​
-1,8​
70​
68,2​
harikamo
1,59​
63,7​
0​
63,7​
63,7​

suhan geçmiş olsun canım..
neyin var..
u ortalık hastalığı mı.. herkes karın ağrısı mide bulantısı hastanelerde.. bizim burada yakşalık 1000 kişi böle olmuş...

bu ara Neysesakinim Neysesakinim cumartesi 2 lt
pazar 1 lt
Pazartesi 1,5 lt suyumu içtim
tşk ederim canım.boğzım yanıyor.kuru oksürük var bide

X