Fitotellalar

kaç ile başladın yola

Dogum sonrasi kendimi fotograflarda gormemle ciddi bi sekilde basladim canim 85 kilo falandim. 1 seneyi gecti hala istedigim halde degilim :KK48: asiri disiplinli olamadigim icin
bunlar bile çok etkili canım .
dün yedim diye nasıl pişmanım bir bilsen ama daha yeni yeni acıkıyorum.
birde ben sürekli ara öğünüde pek sevmiyorum.
Evet ben de oyleyim. Ara öğün yaptikca sanki doymuyorum gibi geliyor. Surekli bir seyler yeme hissi oluyor bende. Onun için öğün aralari ne kadar bos gecerse o kadar iyi bana:KK48:

Ama protein agirlikli yemissin onun icin cok pisman olma bence. Protein cok tok tutuyor zaten. Bi de yürüyüş yapmissin uzerine. Yağ olmaz :KK73:

Dogum sonrasi kendimi fotograflarda gormemle ciddi bi sekilde basladim canim 85 kilo falandim. 1 seneyi gecti hala istedigim halde degilim :KK48: asiri disiplinli olamadigim icin

Evet ben de oyleyim. Ara öğün yaptikca sanki doymuyorum gibi geliyor. Surekli bir seyler yeme hissi oluyor bende. Onun için öğün aralari ne kadar bos gecerse o kadar iyi bana:KK48:

Ama protein agirlikli yemissin onun icin cok pisman olma bence. Protein cok tok tutuyor zaten. Bi de yürüyüş yapmissin uzerine. Yağ olmaz :KK73:
ya bende deeee sürekli bişiler yiyeyim istiyorum ne fena yaa..
bir de bu mide dolu duracak dibine kadar ille ki..
tutmak lazım gerçekten yemeyen kilo almıyor
bir arkadaşım var bırada 2 çocuk annesi iplik gibi kız yaa..
ama hiç bir şey yemiyor arkadaş yani.. ben de öle yemesem dal gibi olacağıma inanıyrom

Ben de menumu yazayim.

Sabah
Klasik kahvalti peynir zeytin domates cay
İki parca bitter

Ara
Kucuk bi kase yoğurt çorbası

Aksam
Zeytinyagli kabak yemegi
1 dilim ekmek
Yogurt

Su 1.5 litre

Bugun saat basi bi bardak su icmeyi deniyorum :KK51:

ya bende deeee sürekli bişiler yiyeyim istiyorum ne fena yaa..
bir de bu mide dolu duracak dibine kadar ille ki..
tutmak lazım gerçekten yemeyen kilo almıyor
bir arkadaşım var bırada 2 çocuk annesi iplik gibi kız yaa..
ama hiç bir şey yemiyor arkadaş yani.. ben de öle yemesem dal gibi olacağıma inanıyrom

Yemezsek tabi zayif oluruz :KK48: :KK48: ama ne biliyim bence yemek yemek guzel bi sey ya. Hamilelikte cok mide bulantisi yasadim sadece ac oldugum icin iyice midem bulanmasin diye kisitli şeylerden yiyodum. iskence gibiydi ac olup da canimin bir sey istememesi zoraki yemek. Saglikliysan lezzetli saglikli yemekler yiyip onu eritmek lazim. Boyle zayif kalmak daha guzeldir bence. :KK48:

Cok bos durmamak lazim kendini oyalayinca bi seyler yemek insanin aklina gelmiyor. Acikinca fark ediyorsun.

benimde üst sinir 95 gördü bu gözler
sonra bir rahatsızlık yaşadım mecbur yeme biçimim değişti.
ve yavaş yavaş iniyoruz işte 74 civarı takılıyoruz bu arada bakalım daha yolumuz uzun.
evet yoğun proteinde tüketmemem gerekiyor o yüzden az pişman oldum ama sıkıntı olmaz

Hatunlar benim liste bu..
Her hafta farklı bir liste tabi her 6 günde bir değişiyor.. uygulamak isteyen uygulayabilir her 6 gün de bir yeni listeyi paylaşırım sizlerle.
Özellikle amesia amesia 6 gün boyunca bu listeye uymanı ve en az her gün 2,5 lt su ile desteklemeni rica ediyorum :)

Eklentiler

• IMG_5379.JPG
    IMG_5379.JPG
    96,1 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_5380.JPG
    IMG_5380.JPG
    75,5 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_5381.JPG
    IMG_5381.JPG
    83,6 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_5382.JPG
    IMG_5382.JPG
    80,7 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_5383.JPG
    IMG_5383.JPG
    72,2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_5384.JPG
    IMG_5384.JPG
    83,3 KB · Görüntüleme: 34
Hatunlar benim liste bu..
Her hafta farklı bir liste tabi her 6 günde bir değişiyor.. uygulamak isteyen uygulayabilir her 6 gün de bir yeni listeyi paylaşırım sizlerle.
Özellikle amesia amesia 6 gün boyunca bu listeye uymanı ve en az her gün 2,5 lt su ile desteklemeni rica ediyorum :)
canım çok teşekkürler yaa sağolasın
yarından başlıyım ben elma sirkeli yoğurt dışında hepsi sevdiğim şeyler onu nasıl yaptın sen

X