Fitotellalar

ben de katılayım kızlar bu sabah 71.0 geldim yarın regl olacağım gecikti 2 gün belki şişlik te vardır.
boyum 1.74 öğretmenim hazır yaz tatilindeyken eylüle kadar 59.9 u görsem bile razıyım yeter ki ilk hane 5 olsun
sizin listeniz var mı sadece miktarı mı ayarlıyorsunuz ...aslında miktar ayarlamak en iyisi listeyle uğraş uğraş gezmeye gidince foss...

hoşgeldin.miktar ayarlıyorum ben genelde.bide cıslardan uzak durmaya çalışıyorum tatlı sıfır gibi bişey bende.en çok zorlandığım ekmek

şu andan itibaren başlıyorum yarın diye bişey yok ertelemek ertelemeyi getirir...
bugün en az yarım saat yürüyüş , 1.5 lt su düşünüyorum
sabah biraz saçmaladım ama günün diğer yarısında ne yersem yiyeyim 2 kaşığı geçmeyecek

hoşgeldin.miktar ayarlıyorum ben genelde.bide cıslardan uzak durmaya çalışıyorum tatlı sıfır gibi bişey bende.en çok zorlandığım ekmek
ekmek yemiyorum ben aslında çok az yerim gün boyunca yemesem aramam...ama tatlısız günüm geçmez ama geçmeli bundan sonra...lütfen bana destek olun ilk başlarda tadına bakarım belki sonraları sıfırlarım...

Karbonhidrata elini sürmeden, az yiyerek, su içerek ve spor yaparak olur bu iş.
Ilk sayfada günlük spor listesi mevcut, neler yedin günlük paylaşırsan birlikte yorumlar birbirimize destek oluruz.

ilk sayfayı biraz incele.gün içinde listeye eklerim seni

ilk sayfayı biraz incele.gün içinde listeye eklerim seni
tamam canım inceleyeceğim hatta sayfaları da biraz okuyacağım menüleriniz nasılmış merak ediyorum beni lütfen ekle desteğe ihtiyacım var haftaya salı aradaki farkı göreceğiz bakalım hadi bismillah

Herşeyi gommenin ceremesini cekiyorim Sühan bu hafta artı geldim 75.0

merhaba hoşgeldin
her gün bir önceki günün menüsünü sporunu ve suyu yazıyoruz.
günlük katılım şartımız var
salı günü tartı günlerimiz
kaçamaklarımız olduğu zaman ceza bakanımız var o ceza veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…