Fitotellalar

Merhaba kızlar ben kaç gündür bildirim yapamıyorum farketmissinizdir benim vedalaşma/toplanma/taşınma yoğunluğum başladı yaklaşık 2 hafta kadar buralarda olamayacağım. Yarın kilo bildirimi için gireceğim sonrasında 2 hafta izin istiyorum sizden 🙏🏻 günlük menü bildirimi yapamayacağım ama en az 2 buçuk litre su içeceğim söz💪🏻 görüşürüz artık şırnaktan bildiririm :))
Yaaa ♥️ Aralarda girmeye çalış özlerizzzzz

İnşallah her şey beklediğinden kat kat daha güzel olur kolay olur tatlım 😘😘 güle güle gidin :)

Dünkü menu

Sabah 10

İki yumurta haşlanmış
Peyniri zeytin domates salatalık
Maydanoz
Küçük paketlerde kepek ekmegi vardı
Ambalajda 50 Gr yazıyordu yarısını yedim

Öğlen iki salatalık çok az da peynir yedim

Aksma uemegi öncesi az biraz karpuz yedim

Akşam yemeği 6

Börülce salatası .
Semizotu yemeği
Yoğurt

200 zıpzıp
10 dakika Leslie
5 dakika ısınma hareketleri

2.5 litre su SUHAN SUHAN

Herşey e rağmen
IMG_20190709_085806.jpg

SUHAN SUHAN

Teşekkür ederim. Listeden çıkarmakla iyi yapmışsınız, bana da iyi göz dağı oldu yoksa memlekete gelince hastalıkla boşladım da açıkçası. Şimdi ayağımı denk alırım :KK70:
Ve günlük bir yere mecburi menü yazınca da yemekten korkarım belki :KK70: yok yok yemem :KK70:
Peki spor yarışmasına katılmak mecbur mu? Hic sevemedim su sporu ya :KK43:
Yarından itibaren günlük menumu yazayim. Her gün düzenli yapmazsam şayet haftaya eklemezsiniz.

Sağol canım evet var 2008den beri her yıl düşürürüm, genetik :KK43:

Sağol canım, ah evet zaten şu az su içmem de tetikledi zaten. Yarından itibaren suyumu da yazacağım.

Sağol canım, henüz düşmedi, ilaçlara devam ediyorum ama en azından agrimiyor artık, o yüzden artık buradayim, yoksa geliyor kilolar
çiğdem 2. parta geçince herkesi etiketledim devam etmek istiyormusunuz diye.geçmiş olsun canım.bugün kilo bildiriminle listeye tekrar ekleriz

Merhaba kızlar ben kaç gündür bildirim yapamıyorum farketmissinizdir benim vedalaşma/toplanma/taşınma yoğunluğum başladı yaklaşık 2 hafta kadar buralarda olamayacağım. Yarın kilo bildirimi için gireceğim sonrasında 2 hafta izin istiyorum sizden 🙏🏻 günlük menü bildirimi yapamayacağım ama en az 2 buçuk litre su içeceğim söz💪🏻 görüşürüz artık şırnaktan bildiririm :))
iki hafta izinli yazarız seni canım.dikkat edin kendinize kolay gelsin

Hayırlı geceler kızlarcım

8 Temmuz

14.00
Biberli yumurta
Fıstık ezmesi
Bir dilim ekmek

Türk kahvesi

19.00
Kabak yoğurtlu
Salata
1 dilim ekmek