Fitotellalar

Teşekkür ederim. Listeden çıkarmakla iyi yapmışsınız, bana da iyi göz dağı oldu yoksa memlekete gelince hastalıkla boşladım da açıkçası. Şimdi ayağımı denk alırım :KK70:
Ve günlük bir yere mecburi menü yazınca da yemekten korkarım belki :KK70: yok yok yemem :KK70:
Peki spor yarışmasına katılmak mecbur mu? Hic sevemedim su sporu ya :KK43:
Yarından itibaren günlük menumu yazayim. Her gün düzenli yapmazsam şayet haftaya eklemezsiniz.

Sağol canım evet var 2008den beri her yıl düşürürüm, genetik :KK43:

Sağol canım, ah evet zaten şu az su içmem de tetikledi zaten. Yarından itibaren suyumu da yazacağım.

Sağol canım, henüz düşmedi, ilaçlara devam ediyorum ama en azından agrimiyor artık, o yüzden artık buradayim, yoksa geliyor kilolar
O zaman hoşgeldin aramıza :)

Merhaba kızlar ben kaç gündür bildirim yapamıyorum farketmissinizdir benim vedalaşma/toplanma/taşınma yoğunluğum başladı yaklaşık 2 hafta kadar buralarda olamayacağım. Yarın kilo bildirimi için gireceğim sonrasında 2 hafta izin istiyorum sizden 🙏🏻 günlük menü bildirimi yapamayacağım ama en az 2 buçuk litre su içeceğim söz💪🏻 görüşürüz artık şırnaktan bildiririm :))

Merhaba kızlar ben kaç gündür bildirim yapamıyorum farketmissinizdir benim vedalaşma/toplanma/taşınma yoğunluğum başladı yaklaşık 2 hafta kadar buralarda olamayacağım. Yarın kilo bildirimi için gireceğim sonrasında 2 hafta izin istiyorum sizden 🙏🏻 günlük menü bildirimi yapamayacağım ama en az 2 buçuk litre su içeceğim söz💪🏻 görüşürüz artık şırnaktan bildiririm :))
Şırnak mi iyi yolculuklar Allah kolaylık versin inşallah 🤲

X