Fitotellalar

01.07.2019

kahvaltı 1 büyük salatalık
ara 2 küçük nektari
öğlen domates salatalık 1 küçük kase lor
ara 1,5 küçük nektari
akşam 1 patlıcan dolması 7 adet sarma 1 bardak ayran

su 2,5 lt

ve suhanın sporlarında 500 twist 50 zip zip yapabildim nefesim kesildi bıraktım.
malum ve yaşlı ve hasta bir insanım :olamaz: :olamaz:
yarışmayı ilk sayfada tutacağım canım yazdım

gece misafirimden dolayı geç yattım.geç uyandım apar topar geldim.epey ödem tuttum dün anca 1,5 litre içmişimdir suyu.sabahta tartıldım 64,2 geldim normalde 63,1 gelmiştim.wc vs beklemeden tartıldım
Ben dün akşam yaotigimi bir hafta yapsaydım demek ki bayağı gidecekmiş

Dün akşam yemek yemedim geç saatte sadece meyve yedim açken normalde 77 .2 falan geliyordum sabah 76.6 çıktım +400 gram ile geldim yani :KK43:

sabah: 6:00
bi pide çay
öğlen: 12:00
düğünçorbasi
zeytinyağlı taze fasulye
karpuz
akşam: 18:30
dolmabiber+ yoğurt
patates salatasi
kavun
su: 3,5 lt;
spor: 30dk yürüyüş.
sabahki pide dışında ekmek yok gayte güzel dicektimki akşam patates salatası saf şeker.yarışa katılmıyormusun

Ben dün akşam yaotigimi bir hafta yapsaydım demek ki bayağı gidecekmiş

Dün akşam yemek yemedim geç saatte sadece meyve yedim açken normalde 77 .2 falan geliyordum sabah 76.6 çıktım +400 gram ile geldim yani :KK43:
miniğim meyveyi gündüz ye bide netten 1 porsiyon miktarına bak öyle ye.ne kadar sağlıklıda olsa şeker neticede gündüz tüketmek en mantıklısı

DİKKAT DİKKAT!!!!
bildiğiniz üzere yolumuza nisan ayında başladık..Aramıza sonradan katılan arkadaşlarımız da oldu.çok güzel kaynastık.yaklaşık 3 ayı geride bıraktık.bahar dönemini bitirmiş olduk...2 .sezon yani yaz sezonu için başlangıç yapacağız.kaldığımız yerden tam gaz devam...güzel katılım bekliyorum.listenin yeni halini gün içinde ilk sayfada görürsünüz.devam etmek istemeyen varmı?siteye girdiği halde uğramayan arkadaşlar var.sanal ortamda olsa bir açıklamayı hak ettiğimizi düşünüyorum
harikamo harikamo
amesia amesia
Neysesakinim Neysesakinim

cgdmk cgdmk
Verano_porteno Verano_porteno
Nurov Nurov
D denz2010
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
birsevgi birsevgi
@SarI NisaN
aypare ackerman aypare ackerman

@orkidekaramel
teletubbies teletubbies
@little dora

Son düzenleme:
DİKKAT DİKKAT!!!!
bildiğiniz üzere yolumuza nisan ayında başladık..Aramıza sonradan katılan arkadaşlarımız da oldu.çok güzel kaynastık.yaklaşık 3 ayı geride bıraktık.bahar dönemini bitirmiş olduk...2 .sezon yani yaz sezonu için başlangıç yapacağız.kaldığımız yerden tam gaz devam...güzel katılım bekliyorum.listenin yeni halini gün içinde ilk sayfada görürsünüz.devam etmek istemeyen varmı?siteye girdiği halde uğramayan arkadaşlar var.sanal ortamda olsa bir açıklamayı hak ettiğimizi düşünüyorum
@harikamo @amesia @orkidekaremel @befer @little dora @fmad @cgdmk @Verano_porteno @Nurov aypare ackerman aypare ackerman @denz2010 @Minikriko @Sevgibakir @SarI NisaN
Benim suçum ben tam da o dediğini yaptım bundan sonra dikkat ederim Sühan :KK45:
Yemek bölümü yoğunluğu vardı bende :KK48:

X