Fitotellalar

eline sağlık güzel duruyor tadı neye benziyor mesela? bana çok farklı bir tat olduğu için sordum
tadı aslında başka yediğin hiç bir şeye benzemez .
lezzetli. eti çok yumuşak değil . çok sert de değil . daha önce kalamar yemişsen onun kıvamında. ama lezzet olarak kendine has bi lezzeti var .

tadı aslında başka yediğin hiç bir şeye benzemez .
lezzetli. eti çok yumuşak değil . çok sert de değil . daha önce kalamar yemişsen onun kıvamında. ama lezzet olarak kendine has bi lezzeti var .

evet kalamar yedim güzeldi. çok teşekkür ederim ilgin için bu arada

DİKKAT DİKKAT!!!!
bildiğiniz üzere yolumuza nisan ayında başladık..Aramıza sonradan katılan arkadaşlarımız da oldu.çok güzel kaynastık.yaklaşık 3 ayı geride bıraktık.bahar dönemini bitirmiş olduk...2 .sezon yani yaz sezonu için başlangıç yapacağız.kaldığımız yerden tam gaz devam...güzel katılım bekliyorum.listenin yeni halini gün içinde ilk sayfada görürsünüz.devam etmek istemeyen varmı?siteye girdiği halde uğramayan arkadaşlar var.sanal ortamda olsa bir açıklamayı hak ettiğimizi düşünüyorum
@harikamo
amesia amesia
Neysesakinim Neysesakinim

@cgdmk
Verano_porteno Verano_porteno
@Nurov

@denz2010

Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
@Sevgibakir
@SarI NisaN
aypare ackerman aypare ackerman

@orkidekaramel
@fmad
@little dora
Evet. Canım çok haklısın .ben işe başladım gündüzleri pek gelemeyecegim telefonla oynamamıza kiziyorlar ama akşamdan sonra söz katilacagim

doğum mu yaptın . hayırlı olsun bebişin . ne kadar oldu doğum yapalı.
teşekkür ederim ilgin için 05.12.2018 de doğum yaptım bebeğim 3 gün yaşadı 07,12 de vefat etti. ben hiç göremedim yoğun bakımda idim o sırada
erken doğum yapmıştım. 30 haftalık iken kısmet değilmiş.

Menüler genel olarak iyi ancak hergün mutlaka kaçamaklar oluyor.
1 gün düzenli olan listede ertesi gün mutlaka cıslı bişeyler var.
Bu aslında minik bir kaçamak gibi geliyor ancak haftada en az 3 kez tekrarlanıyor ve vücuda şeker ve hamur işi yollamak herşeyi başa sarıyor.
Evet minik minik ilerleme kaydediliyor ancak yaz başladı yeni döneme girdik tabloda kayda değer ilerleme kaydeden sayısı çok az.
Bence çok üzücü, ağırdan alınıp nefse hakim olamadığınızı görüyorum.
Etlerinizi çimcirmek istiyorum :sinirli: ki

Menüler genel olarak iyi ancak hergün mutlaka kaçamaklar oluyor.
1 gün düzenli olan listede ertesi gün mutlaka cıslı bişeyler var.
Bu aslında minik bir kaçamak gibi geliyor ancak haftada en az 3 kez tekrarlanıyor ve vücuda şeker ve hamur işi yollamak herşeyi başa sarıyor.
Evet minik minik ilerleme kaydediliyor ancak yaz başladı yeni döneme girdik tabloda kayda değer ilerleme kaydeden sayısı çok az.
Bence çok üzücü, ağırdan alınıp nefse hakim olamadığınızı görüyorum.
Etlerinizi çimcirmek istiyorum :sinirli: ki
:skandal: cimdikle belki yağlar da :skandal: diyerek kaçar :KK70:

X