Makyaj Ürünleri Fırça Seti

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

havine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2011
50
0
Kızlar E-Bay'dan fırça seti almak istiyorum ama kozmatik ürünlerine yasak varmış diye duydum. Fırça setleri de bu kapsama giriyor mu?

E-baydan almanı tavsiye etmem neden dersen benim arkadaşım ordan parfüm aldı ama gelmedi.Sadece arkadaşlarım değil.Herkes istiyor gelmiyor.İptal ediyorlar.
E-bay'den alma derim.

merhaba bende 2 gün önce ecotools fırça seti siparişi verdim henüz gelmedi ama ben çok araştırıp sipariş verdim fırça setleri kozmetik sınıfına girmiyormuş çogu bloger siparişlerinin geldiğini söylemiş....

Yaaa evet ben de istiyordum sipariş vermek malum çok pahalılar buralarda ama korktum veremedim

Sonraaa ucuz bir tercih olması adına kipadan iki fırça seti aldım gayet yumuşak kullanımı kolay alma fırsatım olunca ecotools alıcam tabikisiğde

merhaba daha önce ebaydan şipariş verdiğimi ancak beklediğimi yazmıştım ebaydan şipariş verdikten 10 gün sonra kendileri elime ulaştı hemde 10 tl gibi bir rakama
ürünün geldiği zarfın içi hani baloncuklu poşetler var ya onla kaplı ve fırçalarda hiçbir zarar yok....
zaten fırçalar yasaga dahil degil...
sevgiler...

Fırça hiçbir şekilde gümrükte takılmıyor. Defalarca aldım diyebilirim.
Hatta bugün bayram öncesinde ebayden aldığım kozmetikler dahi geldi ve bu ilk alışım değil. Resimide koyuyorum hatta resmin bana ait olduğunu kanıtlamak için üzerine tarihi ve nickimi yazdım. Physicians Formula Allık ve Far Seti almıştım. Tabiki yarı fiyatına geldi, hatta daha altına
Happy Booster Allık -10.99 $
Shimmer Strips Nude Eyes - 9.99 $ Shippingde 8.68$ yani toplamda 29.66 $ ödedim. Sadece allık burada 63TL.
Kızlar kozmetik alırken öyle abartmadığınız sürece takılmıyor. Likit şeyler özellikle de parfüm almamaya özen gösterin ancak.
Gelen her paketi gümrükte kıyısında köşesinden bi kurcalıyorlar. Gelen her zarfın üzerinde küçük bir delik mutlaka vardı diyebilirim.
Büyütmek için resmin üzerine tıklayın.

Son düzenleme:
Evet görüntüsü süper ama pigmentasyon sıııııfıııııııııııııııııııııııır. Far çok büyük bir hayal kırıklığı oldu ama allık çok güzel ve şirin.

ben orjinal ecotools fırça setini 25 tl ye aldım sahibinden sitesinden.yolculuk boyu olan pudra frcası mini kabuki fırça far fırcası ve kapatıcı fırçası.bugün hepsini bebe sampuanı ile bıcı bıcı yaptım çünkü onların hepsi benim bebeklerim

şiddetle tavsiye ediyorum özellikle mini kabuki fırça harika her yere tasıyorum.

ilgimi çekti baya, acaba hangi seti aldın kimden yani, parayı nasıl yatırdın, kargo parası ne kadar oluyor ve eve kargo hangi kargo şirketiyle geliyor? yani rica etsem sıfırdan ne yapıldığını yazar mısın ebaydan alışveriş yaparken dikkat etmemiz gerekenleri?

merhaba ecotoolsun seyafat boy setini aldım içinde 4 fırça ve fırçaları taşımak için çantası var ben o an en ucuz kimde varsa ondan almıştım sdf gibi bir ismi vardı % kaç oranında pozitif yorum aldıgına bak mutlaka bu çok önemli parayı paypal hesabından yatırıyorsun bunu yapmakta çok kolay tr paypal var kargoya gelincede bedava yani 10 tl ye hem ürün hem kargo ödedim...
kargo mektup zarfında geldi yani ptt aracılıyla yaklaşık 10 15 gün sürüyor bu yüzden...
benimde ebaydan ilk alışverişimdi ingilizce bilmek önemli satıcıyla iletişime gecmek için...
fırçalar gümrük yasagına dahil degil ama yinede satıcıya mail atıp gift olarak işaretlemesi rivca et yani hediye...
umarım ayrdımcı olabilmişimdir....

Innovanın fırçaları mükemmel
set alacağına herhangi bi kozmetik marketten tek tek alabilirsin.
bunlar bnm aşklarm

sağdaki pudra fırçam,soldaki de allık fırçam.
inanılmaz yumuşak kılları var ve çok kolay temizlenebiliyorlar.
ayrıca hiç de dökülmüyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…