film dizi önerisi

Hunnap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2015
29
9
27
arkadaşlar ben çok film dizi izleyen biri değilim yani biraz fazla seçiciyim izlediklerim genelde fantastik filmler veya dönem dizileri -bridgerton -anne with an e unorthodox gibi bunlara benzeyen veya ayrıca bunlar dışında fantastik film bölümünden öneriniz var mı

arkadaşlar ben çok film dizi izleyen biri değilim yani biraz fazla seçiciyim izlediklerim genelde fantastik filmler veya dönem dizileri -bridgerton -anne with an e unorthodox gibi bunlara benzeyen veya ayrıca bunlar dışında fantastik film bölümünden önerini
Labirent serisi vardı. ölümcül labirent, labirent kaçış... fantastik değil ama seri şeklin de izletiyor kendisini :) dizi olarak da Uncanny Counter Kore dizisi ben beğenmiştim.

arkadaşlar ben çok film dizi izleyen biri değilim yani biraz fazla seçiciyim izlediklerim genelde fantastik filmler veya dönem dizileri -bridgerton -anne with an e unorthodox gibi bunlara benzeyen veya ayrıca bunlar dışında fantastik film bölümünden öneriniz var mı
Merhaba, örnek verdiğiniz dizileri bayılarak izledim. Dönem dizisi değil ama kadın dizileri örnekleri vereceğim, şans vermenizi temenni ediyorum.
Sex and the city, Workin' moms, The Bold Type, Russian Doll, Inventing Anna

Bende bu tarz filmler diziler izlemeyi severim , dönem dizileri vazgeçilmezim 😍 outlander izlemelisiniz , ki izler bitirirseniz listenin en başında yer alacaktır

Bende bu tarz filmler diziler izlemeyi severim , dönem dizileri vazgeçilmezim 😍 outlander izlemelisiniz , ki izler bitirirseniz listenin en başında yer alacaktır
Gelmiş geçmiş en iyi fantastik dizisi olarak izlemediyseniz , Game of thrones 🤩

kız bunlar fantastik mi? film olarak; mr. nobody, the prestige, king arthur (müzikleri yüzünden 10 kez izlemisimdir), the great gatspy, atonement.

Outlander

X