Fikrinize ihtiyacım var. Kendimi çok bencil hissediyorum.

Tabi ki ben annemle vakit geçirmek istiyorum dediğinde, anlayışla karsilarsiniz . zaten o anlayışa sahip Birine benziyorsunuz. Ama lütfen onun sunduğu güzel bir teklifi geri çevirmeyin. Siz de öyle alisirsiniz aman yok gerek yok demeye, o da alışır artık iyi bir şey teklif etmemeye. Emin olun onlar da bizi mutlu ettikçe mutlu oluyor.

Öyle biri degıl demis bi de bana 😍 biz unutmuyoruz konuyu yasayanlar unutuyor, ilginc.
Galiba su hayatta yuzde onluk kısım harıc dıgerlerı kendılerıne reva gorduklerini yasıyor.
Ne diyelim

Çok kötü bir insan bence. Her konuya ev işine yardımcı, öpüyor diye başlayıp övüyor adamı. Şu forumda gördüğüm en iğrendiğim konulardan biriydi o ilk ilişkiye zorlaması, sarhoşken bu durumu kullanması. Hep adamı savunmuştu. Kendi kendine bunu layık görüyorsa ne yapacaksın işte.. 🙄

Ohoo bu üyenin konular felaket. Adam şeker hastası kız kendini parçalıyor iyi olsun diye adam "şeker hastası karı almam hamile kalmaz" diyen bir canlı. Baskı yapıp cinsel ilişkiye kız sarhoşken girmiş biri. Toto dönüp yatan çok saygıdeğer erkeklerden olması da ayrı bir hoşluk. Daha önce de tatili annesinin yanında geçirmiş yine aynı konu. İleride de aynı olacak. Zekasını hafife alıp hakaret etmesi de pastanın üstündeki çilek.

Evlenip yeni konularla gelmesini 4 gözle bekliyorum. İnsan kendi kendinin düşmanı nasıl olur adlı temel eser.

ben acikca yazmak istememistim eski konularini cünkü nickini degistirmis ve bana üyeleri karistiridigimi söylüyor birde bir kredi olaylari vardi :KK43:

Öyle biri degıl demis bi de bana 😍 biz unutmuyoruz konuyu yasayanlar unutuyor, ilginc.
Galiba su hayatta yuzde onluk kısım harıc dıgerlerı kendılerıne reva gorduklerini yasıyor.
Ne diyelim

bence konu sahibi herseyin farkinda ama garip bir sekilde baglili var ve asla görmek istemiyor olumsuz yorumlarida cogunlukla es geciyor. Nisanli konu sahibini asla hak eden bir adam degil. Kendisi fazla iyi niyetli o yüzden her konusuna yaziyorum ama görmek istemiyor.

ben acikca yazmak istememistim eski konularini cünkü nickini degistirmis ve bana üyeleri karistiridigimi söylüyor birde bir kredi olaylari vardi :KK43:

bence konu sahibi herseyin farkinda ama garip bir sekilde baglili var ve asla görmek istemiyor olumsuz yorumlarida cogunlukla es geciyor. Nisanli konu sahibini asla hak eden bir adam degil. Kendisi fazla iyi niyetli o yüzden her konusuna yaziyorum ama görmek istemiyor.
Her koyun kendi bacağından asılır arkadasım.
Bazı insanlar kendilerine yapılanları reva goruyorlar. O noktada bırakacaksın ıstedıgını yapsın. Asi panda da yazmıs eski konuları okurken uzuldum. O kendine uzulmuyorsa onun bılecegı ıs.

Çağırdım gelmiyor. Arkadaşım gelecek, evde tadilat var falan dedi. Ya belki de kadın oğluşuyla yalnız kalmak istiyordur. Buraya gelse yine ben varım sonuçta. O yüzden de sen git ben gelmeyeceğim diyorum.
Bence bencil değil çok iyi birisiniz..Umarım nişanlın seni hakeder aranız da çok iyi olur..Evlenmeden önce bütün tereddütlerin silinir..Tatil meselesini de baskı yapmadan kendisine bırak..

Her koyun kendi bacağından asılır arkadasım.
Bazı insanlar kendilerine yapılanları reva goruyorlar. O noktada bırakacaksın ıstedıgını yapsın. Asi panda da yazmıs eski konuları okurken uzuldum. O kendine uzulmuyorsa onun bılecegı ıs.

aynen öyle ama her konusu okuduktan sonra istemsizce omuzlarindan tutup silkelemek istiyorum.

Ben kvye gitmek istemiyorum. O yüzden iki planı bu şekilde kombine edemem ama 2 gün yakın bir yerlere gidip 3 gün annesine yollamayı planlayabilirim. He ama bir de h.sonu sınavı var ona çalışması gerekiyor. İşte zaman kalmıyor böylece.
Arabamız yok malesef. Kiralama yapmadan ekonomik bir tatil de bulmaya çalışıyorum bir yandan. Hepsi aynı anda olmuyor tabiii

O zaman eşiniz kv ye gidecek sonrasında siz evden eşiniz kv de den çıkacak ve orta da buluşacaksınız.

Karakter olarak zayıf insanlar hatalarını kabul etmek istemezler. Bu adam da konu sahibi için hata olacak ama eğer kabul edebilirse. Dayak yiyip kocam mükemmel diyebilir şu psikoloji ile maalesef. Yaşadıkları çok kötü şeyler ama bırakmıyor. O yüzden yardım al dedim. benneyanginlargordum benneyanginlargordum de son derece haklı. Her koyun kendi bacağından asılır..

Arabamız yok. Uçak bileti araba kiralamaktan daha ucuza geliyor çoğunlukla.
Adama psikolojik baskı yaptığımı nereden çıkardınız ben tam tersini düşünüyorum

Psikolojik baskı yaptığınızı söylemedim, "yapacaksanız yapmayın" demek istemiştim.
Yani hem gitmesini söyleyip hem surat yapmayın.

Eski konularınıza bakılırsa bu adam hiçbir şeyi hak etmiyor gerçi. Gittiği yerde sonsuza kadar kalsa daha mutlu olursunuz.

X