Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Arkadaşlar merhaba ben bu hastalıkla uğraşıyorum doktorum ozon tedavisi öneriyor ama 10 seansı 3 bin tl istiyorlar çok kararsız kaldım yaptırıp sonuç alan varmı acaba?

Benim bagirsak glutende ishale yatkinlik oluyor. Yada siskinlik gaz süt urunleri de refluyu azdiriyor. Ne yiyecegimi şaşırıyorum acikcasi

Ağrılar artık ağlatacak durumda verdiği stresi söylemiyorum bile. Gögüs kafesimde özellikle sol gögüs ve altından koltuk altına kola doğru agrı yanma hissi, bazen anlık gögüs sıkışmaları daha sayamadığım bir sürü şey daha ne kadar sürecek diye düşünmekten kafayı oynatmak üzereyim. İnsanı o kadar çaresiz bırakan bi durum ki heleki solda yoğunlaşınca insanı hayattan koparıyor

Cok iyi anlıyorum sizi tek agrida yok yanma sanki acismali kasinti batma sol tarafim curuk gibi. Derin uyku yok en önemli konu buymus bu konuda fikri olan var mi bitki caylari etki eder mi?

Duxet kullanıyorum psikiyatr verdi 30ml basta iyiydi ama alıştı vucut doz artışı istiyor onu da ben istemiyorum.

Duxet kullanıyorum psikiyatr verdi 30ml basta iyiydi ama alıştı vucut doz artışı istiyor onu da ben istemiyorum.
Ben ilaç kullanımıyorum ama böyle de olmuyo malesef. İnsan içinde bile kafam hep gögsümdeki agrılarda hiç bişeye odaklanamıyorum bazen aniden bi ağrı saplanıyor ne yapacağımı şaşırıyorum kendimden nefret eder oldum artık

Acaba bazen diyorum aşıdan sonra böyle oldum diye agri girmedi gi zaman şimdi agri girer diye düşünmekten yoruldum psikolojik olarak çökmüş durumdayım

Acaba bazen diyorum aşıdan sonra böyle oldum diye agri girmedi gi zaman şimdi agri girer diye düşünmekten yoruldum psikolojik olarak çökmüş durumdayım
Ben tek aşı oldum sonra zaten covid oldum. Bende koronaya bağlıyorum bilmiyorumki mutlaka bi etkisi olmuştur ama

Sizin bu tarif ettiğiniz ağrınız reflü gibi bir sebeple olmasın? Fibromiyaljide ben bu tip ağrıyı hiç duymadım.

Bizde de fibromiyaljili var. Teşhis konulmuş 3 kişi, 2 kişiye de doktor olabilir demiş. Beslenmeyi değiştirince, egzersiz yapınca iyi geliyor. 3 kişi de ilaç kullandı. Ayrıca hacamat da yaptırdı üçü, rahatlatıyor bir süre onları. Birinin psikolojisi de düzelince ilacı bıraktı yavaş yavaş. Şu an bir şey kullanmıyor. Hamilelikte tamamen gitti.

Yememe dikkat ediyorum reflü ilacı şurubu kullandım ama faydası olmadı. Fibromiyalji de gögüs agrıları olur yazıyor internetteki bilgilerde ama tabi bilmiyorum. Facebook da bi grup var ordada karşılaştım ben gibi olanlarla. Reflü sürekli agrı yapmaz diye biliyorum bendeki yemekten bagımsız hep var

Fobromilyalji goguste kalpte memede agri yapiyor. Cunku sirttan yayılan agri oraya vuruyor. Bu da insandan korku anksiyete yapiyor. Kaslar gerildikce agri geçmiyor ve kisir donguye dönüyor. Benimde sol gogus kalp meme sirt agrili

Fobromilyalji goguste kalpte memede agri yapiyor. Cunku sirttan yayılan agri oraya vuruyor. Bu da insandan korku anksiyete yapiyor. Kaslar gerildikce agri geçmiyor ve kisir donguye dönüyor. Benimde sol gogus kalp meme sirt agrili
Keşke hiç birimizde olmasa ama yalnız olmadığıma seviniyorum bazen bu derdi sanki bi ben çekiyormuşum gibi hissettim. 15 gün korka korka anksiyete ilacı kullandım gögüs agrım iyice arttı daha çok panik oldum hemen bıraktım halbuki doktor cocuk dozu veriyorum sana demişti ama ben yinede korktum

Ne kadar sürede geçti şikayetleriniz herhangi bişey kullandınız mı tedavi gördünüz mü
GEÇMEDİ MALESEF SIRT AĞRIM İÇİN HACAMAT İYİ GELİYOR ARADA YAPTIRIYORUM AMA GECMİYOR COVİDDEN SONRA BENİM BAĞIRSAKLARDA BOZULDU BAĞIRSAK HASTA OLUNCA TÜM VÜCUT ETKİLENİYOR MALESEF

SİZDE Mİ COVİTTEN SONRA OLDU BEN AKCİĞER FİLMİ EKG HEPSİNİ YAPTIRDIM DOKTOR KAS AĞRISI DİYOR BAYA YANICI AĞRI OLUYOR BENDE DE AMA BAKTIM HEPSİ YUMUŞAK DOKU ROMAİZMASI VE HUZURSUZ BAĞIRSAK SENDROMUNA ÇIKIYOR

GEÇMEDİ MALESEF SIRT AĞRIM İÇİN HACAMAT İYİ GELİYOR ARADA YAPTIRIYORUM AMA GECMİYOR COVİDDEN SONRA BENİM BAĞIRSAKLARDA BOZULDU BAĞIRSAK HASTA OLUNCA TÜM VÜCUT ETKİLENİYOR MALESEF
Çok geçmiş olsun tez zamanda inşallah hepimiz şifa buluruz

SAĞOLUN GÇĞSÜMDE BİR NOKTADA AĞRI VAR BASTIRINCA AĞRIYOR DAHA HANGİ DOKTORA TETKİK YAPTIRCAM ŞAŞIRDIM
Benim nokta şeklinde değil genel gögüs kafesi agrısı. Gögsümü gerdiğimde falan çok agrıyor sanki kaburgalarımın tamamı yada ne bileyim ordaki bütün kaslar ağrıyor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…