Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

covidden sonramı oldu ağrı
Öncedende vardı ama bu kadar şiddetli ve sürekli değildi ara ara yokluyordu covidden sonra yer etti dahiliye kardiyoloji fizik tedavi defalarca acil hepsine göründüm covid sonrası oluyo böyle kas ağrısı dediler ama iki sene önce romatoloji benim diğer ağrılarım fibromiyalji demişti bende ona bağlıyorum artık covid sonrası arttı sanırım fibromiyalji

BENDE 2020 DEN BERİ GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI NÖROLOJİ BEYİN SİNİR CERRAHI DAHİLİYE ROMATOLOJİ EN SON FİZİK TEDAVİYE GİT DEDİ BENİM SAĞ KULUNÇTA HEP GEÇMEYEN AĞRI VAR COVİD SONRASI BAŞLADI O AĞRI VE GECMEDİ DEMEKKİ FİBROMİYALJİ YAPIYOR BAĞIŞIKLIK DÜŞÜK OLUNCA BİR ARADA TÜM VÜCUDUM SEYİRİYORDU O GECTİ NEYSEKİ

Aynen dün sağ kürek kemiğindeki kulunctan bıcak saplanır gibi bi agrı girdi sırtımdan gögsüme nefes alamadım akşama kadar masajla sıcak suyla durdum neyse sabah agrısı yoktu. O seğirmeler için geçen sene bana iğneli emg yapıldı o kadar can yakıcıydıki ama bişey çıkmadı

Seyirme geldiğinde cok kotu resmen kalp gibi atıyor. Spazm oluyor demekki o an. Cunku filme gittigimde spazm çıkmıştı.

BENDE EMG YAPTIRDIM MAGNEZYUM İLACI VERDİ ONU İÇİNCE GEÇTİ SEĞİRMELER VALLAHİ BU COVİD YAKTI GECTİ BENİ RESMEN

BENDE EMG YAPTIRDIM MAGNEZYUM İLACI VERDİ ONU İÇİNCE GEÇTİ SEĞİRMELER VALLAHİ BU COVİD YAKTI GECTİ BENİ RESMEN
Bende covide bağlıyorum ama yinede gögüste olan agrılar tedirgin ediyor hemen kalp geliyor aklıma daha da panik yapıyorum sakinleşemiyorum sizinde sürekli mi ağrılar. Bnde bazen azalan bazen çok şiddetli ama hep sabit bi ağrı var

BEN İKİNCİ COVİD GEÇİRDİM ONDAN SONRA GÖĞSÜMDE OLAN BAŞLADI İLKİNDE SIRTTA KALMIŞTI AĞRI VE BAĞIRSAK SENDROMU YAPTI BENDE BENİ BAYA ETKİLEDİ YANİ EKG ÇEKTİRDİYSENİZ ORDA MUTLAKA ÇIKARDI MERAK ETMETİN TAMAMEN KAS AĞRISI BENCE YANİ YUMUŞAK DOKU AĞRISI DİYELİM BAK BU RESİMDE DE GÖSTERİYOR

Eklentiler

• fibromiyalji-semptomlar.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 133
Bende de sabit azalsada cogalsa da cocugum gibi orada yaşayan agrım var. Isin ilginci uykuda hic hissetmiyorum.

Defalarca ekg ultrason yapıldı bi kere efor testi yaptı kan testlerini saymadım bile ama anksiyeteyide tetiklediği için tedirgin ediyor. Sırtımda sabit iki yıla yakındır vardı. Şimdi komple üst tarafımda gövdemde gögsümde kollarda sırtımda

inanın beni anlatıyorsunuz bende baş ağrısıda oluyor birde üstüne

inanın beni anlatıyorsunuz bende baş ağrısıda oluyor birde üstüne
Başımın arkasınsa saç bitiminde bi ağrım var benimde bakalım vitaminlerle başladım b12 ve d vitaminim çok düşükmüş şimdi onları alıyorum bide magnorm diye bi magnezyum. Bi yerlerden şifa arıyorum artık

Benim de bazen sac derim ağrıyor sanki orda da kas var ora ağrıyor. Içi degil gezen agri dedikleri bu olsa gerek

SİZLE TAMAMEN AYNIYIZ BENİMNDE BAŞ ARKAMDA VAR VİTAMİN EKSİKLİĞİ, BENCEDE

SİZLE TAMAMEN AYNIYIZ BENİMNDE BAŞ ARKAMDA VAR VİTAMİN EKSİKLİĞİ, BENCEDE
Vücutta gezen yanma hisside var benim bazen gögsüm bazen bacakların her yeri dolaşıyor b12 eksikliği yanma yapabilir dedi doktor ama artık neye inanacağımı bende şaşırdığım için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…