Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Benimde şişti lenf bezi bende doktora gidemedim sonra indi bidaha şişmez inşallah.

Bu krem tesadüf eseri Türkiye'de de satılıyor olmasın ? Yeni üye olup ayrı ayrı mesaj atıp bir ürün önermeniz biraz düşündürücü olmuş. Paylaşın ismini cismini kremi biz de öğrenelim. Eğer ben bir hata ettiysem de geçmiş olsun kusura bakmayın.

Hayır türkiyede yok ben çıkar için yazmadım burada derdimize Bi çare arıyoruz satış yapmıyoruz.

Yeni üye oldum evet bilemedim yorum yapmayı kusura bakmayın.

Anladım estagfurullah siz kusuruma bakmayın o halde. Bu forumda yeni üye olup ürün önerenleri çok gördüğüm için sordum tekrar kusura bakmayın. Burada hepimizin amacı derdimize çare aramak tabi ki de. O halde rica etsem nasıl bir kremmiş resmi vs varsa paylaşırsanız belki bizlerin de bir gün faydalanma şansı olur.

Resim attım ama gözükmüyor mu acı biberli Bi krem ama tamamen çözüm saglıyor mu bilmiyorum 2.3 gündür kullanıyorum daha.

Eki Görüntüle 2638107

Resim attım ama gözükmüyor mu acı biberli Bi krem ama tamamen çözüm saglıyor mu bilmiyorum 2.3 gündür kullanıyorum daha.
tahminimce sürdüğünüz bölgeyi ısıtıp hafif yakıyordur o şekilde rahatlama sağlıyordur biberli olduğuna göre. Maalesef bu hastalıkta tamamen çözüm sağlayan bir krem yok, çünkü vücudun ağrıyı algılama mekanizması bozuluyor o yüzden bu tarz ürünlerle ancak rahatlama sağlanabilir. Size iyi gelmesine sevindim.

Sanırım öyle oluyor çünkü ağrı tekrar başlıyor. Bide Bi arkadaşım kitap önerdi okuyan oldu mu acaba burada faydasını gören var mı size bişey sorcam bide vucüdumda kendiliğinden morarmalar oluyor bu hastalıkta oluyor mu duydunuz mu hiç.

Hangi kitap? Artık Ağrımasın ise okudum onu, piyasada bu konuyla ilgili çok kitap yok zaten. Bende morarma şikayeti hiç olmadı açıkcası bilemedim

Bende de morarma oluyor. Önceden kendiliğinden oluyor sanıyordum ama fibromiyaljiyle kolay morarma olabiliyormuş, sanırım ufak bir hareket, dokunma bile morarma yapabiliyormuş. Geçenlerde bacağıma kramp girdi, mosmor oldu orası kaç gün geçmedi mesela. Diğer morartılar da ufal tefek çarpma, dokunmalardan olabilir

Ayy benim Bayadır oluyor nohut büyüklüğünde yada biraz fazla hemotoloji ye gittim kan değerleri normal dedi demir eksikliği var biraz o da doğumlar bağlı dedi kafama takılıyor çok neden morarıyor diye bi gün önce acıyor ertesi gün morarıyor ama Bi yere çarpmadan.

Benim de yıllardır olur, kafama taktığımda daha çok dikkatimi çekiyor. Çok kompleks bir rahatsızlık, bize devamlı kötüyü düşündürüyor ağrılar. Bir şeyim yok, iyiyim diye telkin verin kendinize

Ayy bıktım artık yaşamaktan diyorum bazen daha 29 yaşındayım ama sanki 85 yaşında gibi vucüdumda şükür her halimize allahtan geliyor inşallah en yakın zamanda ilacı tedavisi bulunur

Ayy bıktım artık yaşamaktan diyorum bazen daha 29 yaşındayım ama sanki 85 yaşında gibi vucüdumda şükür her halimize allahtan geliyor inşallah en yakın zamanda ilacı tedavisi bulunur
Öyle demeyin, bakın çok şükür yaşıyoruz, nefes alıyoruz hayatınızdaki pozitif yönlere odaklanın, hayal kurun, mutlu olun. Bu hastalık bir kısır döngü, pes ettikçe daha beter oluyor.

Çok şükür kanser değil, ölümcül hastalık değil, öyle düşünün. Mesela Neslican Tay ı düşünün, bacağı ampute edilmişti, ona rağmen yaşamaktan vazgeçmedi. Onun gibi niceleri var, kalp hastalığıyla doğan bebekler, neler neler... Çok şükür biz yine sevdiklerimizle bir araya gelebiliyoru, vücudumuza bağlı direnler, serumlar vs yok elhamdulillah...

Biliyorum siz de biliyorsunuz hepsini ama bazen hatırlatmaya ihtiyaç duyuyor insan... Bol bol telkin verin kendinize, daha iyi hissedersiniz umarım bu şekilde

Artık Ağrımasın güzel bir kitap evet. Zaten Banu hocayı araştırırsanız kendisi de bu hastalıktan çekmiş ve kendi kendine derman olmuş birisi. Beslenme şeklini değiştirme ve düzenli egzersiz yapma baya fayda sağlıyor ama tek başına yetmiyor tabi ki. Özellikle çok kötü olunan dönemlerde ilaç takviyesi gerekebiliyor. Ben de farklı farklı ilaçlar kullandım şu an kullanmıyorum çok şükür. Banu hocanın kendi yaptığı kadar ya da yapın dediği kadar yapasam da glutenden ve süt ürünlerinden uzak durmaya çalışıyorum. Hareket etmeye çalışıyorum, çok kötü olduğum günler eşime krem sürdürüyorum sıcak tutuyorum vs vs böyle bir döngüsü var. Bu hastalık kendinize dikkat etmek zorunda bırakıyor sizi.

İçinde bulunduğunuz psikolojiyi anlıyorum ben de çok pes ettim ama pes etmek bir işe yaramadığı gibi daha kötü yapıyor sizi. Çok daha kötü şeyler olabilirdi Allah korusun öyle düşünün LezzetliCipetpet e katılıyorum daha kötü hastalıkları düşünüp şükretmek lazım bazen. Ben bu hastalığa 27 yaşında annemi kaybettikten sonra yakalandım. Çok zor günler geçirdim, Allahım affetsin yaşamak dahi istemedim, ilaçlar kullandım. 3 yıl sonra evlendim ağrılarım tekrar arttı (ilaçlarımı bırakmanın da etkisi belki bilemiyorum) tekrar tedaviler ilaçlar derken 1,5 yılım da öyle geçti. LezzetliCipetpet bilir bu hastalıkla nasıl hamilelik geçireceğim ne yapacağım diye deli gibi korkuyordum, şu an hamileyim Hala korkuyor muyum evet korkuyorum atak yaşarsam kötü olursam vs vs diye ama Allah bir şekilde gücünü de veriyor öyle düşünüyorum.

Yaşınız gençmiş siz de kötü düşünmeyin ilaçsız bir şekilde ağrılarınızı kontrol altına alabilirsiniz. Düzenli ve sağlıklı ve beslenme, düzenli egzersiz, magnezyum takviyesi ve germe-esneme hareketleri. Bir araştırın deneyin emin olun faydası olacaktır.

sadbuttrue maşallah, kaç haftalıksınız canım? İnşallah hamileliğin de lohusalığın da çok güzel geçer. Mutluluğun iyileştirici özelliği var gerçekten. Evladına kavuşunca göreceksin sen de ne kadar ağrın olsa da onun için hep ayakta durabileceksin sağlıkla kavuşmanız dileğiyle

Çok şükür halimize 3 küçük çocuğum var insan üzülüyor onlara yetemiyorum diye yoksa Bi sorun yok.

İşte bende düzenli uyku ve beslenme yok çocuklarla uğraşmaktan ve bütün gün ayaktayım çok yoruluyorum magnezyum, b12, d vitamini, demir ilacı kullanıyorum bide benim mideme vuruyor ağrı sizinde oluyor mu.

Teşekkür ederim canım 8 haftalık şu an :) güzel dileklerin için çok teşekkür ederim amiiin inşallah arada yazar güncellerim zaten şimdilik şükür iyi gidiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…