Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Yaptım harekeket ama sanki içerden yanıyor gibiyim anlam veremiyorum bu ağrıya artık
Hareketleri düzenli yapmak lazım canım. Her gün birkaç kere bile yapabilirsin.

Fibromiyalji zaten yanıcı bir ağrı... Benim de kaslarım çok yanıyor şu an ama kasları açtıktan sonra rahatlıyor bir nebze olsun

Şuan bütün eklemlerimde ağrı var yüzümdeki kaslara bile vuruyor steresli bir günde geçirmedim aslında insanın parmakları bile ağrırmı ya

Benim aylardır sırtım ağrıyor nefes alırken batma var sanki bıcak saplanıyor şimdi nefes alırken hırıltılar başladı doktora gidiyorum mr tomografi film cekildi hic bişi yok sol gözüm seğriyor parmaklarım ağrıyor yapcak bişi yok alıştım ben artık Allah yar ve yardımcımız olsun.Fibromiyalji ilacım var psikolojik oda beni alt üst ediyor gözümü açamıyorumama herşeye rağmen gülüyorum.Allah başka dert vermesin diyorum aminnnn

Merhaba

23 yaşından beri bel ,boyun ağrısı, tutulmamalar hepsi ile savaşıyorum.Gitmediğim yer kalmadı, beyin ve sinir cerrahaisi, ortapedi,noral terapi,kuru iğne tedavisi,fizik tedavisi, ozon tedavisi ,alternatip çin tıbbı uygulaması, bardak çekme, bir hacamat kalmıştır denemediğim.Şuan 37 yaşındayım.Geçen ay boyun ağrısı ve buna eşlik eden tutulma ve baş ağrısı ile gittiğim beyin ve sinir cerrahisi doktoru beni romotologa yönlendirdi ve fibromiyalji denildi.Egzersiz ve kas gevşetici ile 1 ay rahatlasamda kas gevşetici bitince yine kitlendim.Çalışıyorum ,anneyim ve yeni bir çocuk fikrini bu ağrılardan dolayı hep erteliyorum.İnternette araştırıken deneyim dediğim şu glüten diyetini 10 gündür uyguluyorum.
Sizede yardımcı olabilmek adına az önce üye oldum siteye, lütfen deneyin ,ben %90 bira rahatlama gördüm, sanırım bu glüten ağrıları tetikliyor, sadece deneyin...…

Dilerim gelip geçici bir durum değildir ve hepimiz sağlığımıza kavuşuruz

Herkese acil şifalar dilerim

Merhabalar sırtında yanma ağrı kola vuran ağrı yaşayan var mı? Nefes alınca bile bıçak gibi saplanıyo. Varsa neler önerirsiniz

Merhabalar sırtında yanma ağrı kola vuran ağrı yaşayan var mı? Nefes alınca bile bıçak gibi saplanıyo. Varsa neler önerirsiniz
Aynısı bende şuan var sol kolumu ağrıdan hissetmiyorum pilates yaparken baya iyiydim ara verildi kursa ağrılarım tekrar başladı malesef

Aynısı bende şuan var sol kolumu ağrıdan hissetmiyorum pilates yaparken baya iyiydim ara verildi kursa ağrılarım tekrar başladı malesef
Çok geçmiş olsun size de. Göğüsünüze vuruyor mu ağrınız sizin de? Benim sırtımda ağrı oluyor omuz başlarına kadar geriyor kolumu bastırınca acıyor sırtım

Çok geçmiş olsun size de. Göğüsünüze vuruyor mu ağrınız sizin de? Benim sırtımda ağrı oluyor omuz başlarına kadar geriyor kolumu bastırınca acıyor sırtım
Evet göğsüme vurdukça dahada panik oluyorum suan sırtımda ve kollarımda yaygın bir şekilde var

Kizlaaar bana gecen yil agrilarimdan oturu fibeomiyalji denilmisti bu yil bide ne ogreniyim safra kesem agzina kaadr tasla doluymus ve bu taslar sirta gogse omuzlara ve hatta kollara kadar agri yapabiliyormus eger ki boyle inatci sirt agrilariniz varsa mesela benimki hep sola vuruyor bence bi organlariniza baktirin

içeriği: kore kırmızı ginseng,
glucosamin saponin , kalsiyum , magnezyum , potasyum , gümüş iyonlar , germanyum transdermal dalga teknolojisi ile bel boyun fıtığı, fibromijyalji , migren, fmf emes epilepsi , gut hastalığı ve ayrıca tetesteron , libido eksikliği gibi daha bir çok hastalik tedavisinde kullanılır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rabbim herkeze sifa versin annem 2 senedir gecen sene kos ayi 2 ayi suren boyunda agri asiri halsizlik yataktan kalkamiyor istahsizlik seklinde suren 3 ay aralarlada kotu oldugu 1 er hafta seklinde ve yil basinda yeniden baslayan ayni durum 1 aydir yatiyor doktor doktor geziyoruz teshis koyan yok antidesprasanlar vitaminlar kas acici cok yoruldu olmek istiyorum diyor o derece halsizligi elimden hicbisey gelmiyor doktorlar hicbisey bilmiyor caresizlik ne zormus ilk 2 haftasinda inliyordu resmen hastaneye gidiyoruz serum takiliyor ama vucudu duymuyor bile ayriyeten seker hastasi arastiriyoruz surekli acaba ne iyi gelir diye dr serdar sarac var en son oraya gidecec galiba baya ucuk fiyati duyan giden varmi

geçmiş olsun Fibromiyalji teşhisi kondumu

Arkdaşlar merhaba ağrılar ne alemde benimkiler tavan yaptı havalardan mı bilemedim dünden beri de ayak tabanımda bir noktada ağrı var ayağımın üzerine basamıyorum ağrı baldırıma vuruyor böyle bişey batıo gibi ama üzerine bastıpımda canık çok yanıyo böyle bişey yaşayan oldu mu bu da mı fibromiyalji den yoksa başka bişey mi merak ettim cevap yazarsanız çok sevinicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…