Fibromiyalji, hep beraber dertleşelim, paylaşalım

Havalar yağmurlu ve kapali agrilar tavan yaptı kulunç boyun baş
benim de iki gun once boynum cok agridi.ondan onceki gun bacagim. bugun belim. benim her gun farkli bir yerim agriyor.hatta agrilarim artinca eşime diyorum yarin yagmur yagacak ve yagiyor. çok şaşiriyor. hava durumu gibi oldum.:)

benim de iki gun once boynum cok agridi.ondan onceki gun bacagim. bugun belim. benim her gun farkli bir yerim agriyor.hatta agrilarim artinca eşime diyorum yarin yagmur yagacak ve yagiyor. çok şaşiriyor. hava durumu gibi oldum.:)
Suan müthiş baş ağrısı çekiyorum bende boynumdan geliyor damar çekiliyor sanki ilaca yüklenmek te istemiyorum bitkisel kremlerle idare ediyorum gelen de kis hiç bize göre değil bu havalar

Suan müthiş baş ağrısı çekiyorum bende boynumdan geliyor damar çekiliyor sanki ilaca yüklenmek te istemiyorum bitkisel kremlerle idare ediyorum gelen de kis hiç bize göre değil bu havalar
Belim tuttu belimde bi bicak var sanki hareket ettikce batiyo kollarim agriyo bu ne ya ben nereye gidicem nasil gecicek kansermisim gibi hossediyorum psikolojimi bozuyorum surekli

Belim tuttu belimde bi bicak var sanki hareket ettikce batiyo kollarim agriyo bu ne ya ben nereye gidicem nasil gecicek kansermisim gibi hossediyorum psikolojimi bozuyorum surekli
ya canim hep ayni benim yasadiklarim
ben de kanser oldugumu dusunuyordum. doktorlarin bana kansersin demelerini bekliyordum.yanlis teshis koyduklarini dusunuyordum hep. inan geciyor hepsi. agrilarin git gide azaliyor. ve kendini daha iyi hissetmeye basliyorsun.

Doktor doktor geziyorum fizik tedavici antideprasan verdi yolladi iyi bi doktor bulmam lazim

Doktor doktor geziyorum fizik tedavici antideprasan verdi yolladi iyi bi doktor bulmam lazim

Süt ürünleri, hamur işi, asitli içecekler ve paket gıdaları 1 hafta tüketme. Çekirdekli kuru üzüm ye ve her gün 1 limonu sıkıp iç, vücudundaki asiti at. Ağrıların hafiflerse anla ki kanındaki asittir sebebi. Azalmazsa o zaman doktor araştır.

Kol bilegimin yakininda ve bacaklarimin altinda kahverengi morluklar cikiyo benim gibi cikan var mi bu ne bunu ogrenmek istiyorum ama doktora gitmekten biktim

Sen bunun için doktora gitmiştin galiba sonuçlar temiz çıkmamış miydi
Benim mi simdi morarma icin kalp damara gidiyorum digerlerinde bisey cikmadi.morarma olmasa bu kadar takmiyacagim zaten gecen karnimdada olmus.carpmadigima eminim ama oluyor kan degerlerimde normal bide damarci v
Baksin bakalim

Sen bunun için doktora gitmiştin galiba sonuçlar temiz çıkmamış miydi
Benim mi?simdi kalp damara gidiyorum Morarmalar olmasa bu kadar takmazdm kafama gecen gun karnkmdada oldu bi yere carpmadigimdan eminim kan degerlerimin hepsi normal bide damarciya gostericem.

Mrda l5de yani belimde disk kaymasi cikti simdi ben fibromiyolojimiyim yoksa siyatikmiyim doktorlar da adam akillo crvap vermiyolar.
Bnmde belimde iki tane fıtık çıktı ama tutulmalarım kas ağrılarım şiddetle devam ediyor yani hem fibro hemde siyatik olabilirsin benim öyle çünkü

kızlar sizlerde mide ağrısı oluyor mu ? 2 aydır midem de baskı var ve süreekli geğirmek istiyorum nefes bile alamıyorum bazen . birde göz de alan da görme kaybı yaşadım fibro ile ilgisi yok dediler ama yaşayan var mı

Aynen benimde midem surekli gaz udetiyo karnima gogsume kadar gaz sancisi giryor

Bnmde belimde iki tane fıtık çıktı ama tutulmalarım kas ağrılarım şiddetle devam ediyor yani hem fibro hemde siyatik olabilirsin benim öyle çünkü
O zaman fibro degil ya seninde oyle fitik veya hix bisey olmamasi lazimmis ama var o zaman direk fitigiz

Merhaba ismail marastan memnun kaldiniz mi acaba ? Tedaviniz bitti mi? Tamamen kurtuldunuz mu skintilarinizdan acaba? Biz boyun duzlugu, dis sikmasi ve nefes acligi problemi icin dusunuyoruz. Tecrubelerinizi paylasabilirseniz cok seviniriz.

E="Nurdan_uss, post: 30694417, member: 469654"]Akupunkturun 11. Seansı bitti.. Psikolojiyi düzeltiyor sanırım kendimi daha iyi hissediyorum ama sanki ben fibromiyaljiden ziyade sadece yoğun bel ve sırt ağrısı çekiyorum.. Ama nette proloterapi diye bişey buldum akupunktura başlamasaydım ve ücreti peşin vermeseydim kesin ona giderdim yinede akupunktur iyi gelmezse düşünüyorum tabi para bulursam çünkü çok pahalı [/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…