Fethiye ölüdeniz tavsiyeleriniz.Turquoise otel nasıl?

minnick

rütbesizim benn...
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2007
322
2
Merhabalar,
Bu sene fethiye ölüdenize gitmek istiyoruz eşimle.Ama bu sene fiyatlar çok uçmuş.
Biraz daha uygun bir otel bulduk.
Ölüdeniz Turquiose otel.
Giden memnun kalan veya memnun kalmayan varmı.
Veya sizin önereceğiniz bir otel.
Geçen sene berbat bir tatil geçirdik alanya serapsu otelde.
Tatilimiz mahvoldu.Bu senede öyle olsun istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
ölüdeniz süper bir tercih bence... ben öğrenciyken senede 2-3 defa yamaç paraşütü için giderdim... ama maalesef otel hakkında fikrim yok biz hep kamp alanında kalırdık... ama çok özledim :)

Biz denize 0-300 m arası herşey dahil ölüdenize yakın olması tercih sebebi ama fethiye merkezde olabilir.Animasyon ve eğlence bol olsun istiyoruz.
Geçen sene gittiğimiz otelde animasyon var dediler ama resmen otelde ölüm sessizliği vardı.
Tarih olarakta temmuz ayı içerisinde gitmek istiyoruz.Temmuz başı olabilir

ıstekleriniz doğrultusunda size önerdiğimiz oteller aşağıdadır. Temmuz başı dediğiniz için gidiş tarihinizi 1 temmuz olarak hesapladım. Verdiğim fiyatlar iki kişi, 6 gece 7 gün ve nakit olarak hesaplanan fiyatlardır. Başka tarihlerde gitmeyi düşünürseniz otelin sayfasına girdikten sonra yukarıdaki genel tesis özellliklerinin yanında fiyat tablosu butonunu tıklamanız gerekiyor. Gitmek istediğiniz tarih aralığını seçerseniz güncel fiyatlarımızı görebilir, kendiniz de kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. ılginize teşekkür eder, iyi günler dileriz...

AKDENıZ BEACH OTEL 887.32 TL
TROPıCANA ÖLÜDENıZ OTEL 1.022.40 TL
LYKıA BOTANıKA BEACH & FUN CLUB 1.299 TL

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için:
Tatil Hattımız: 0216 550 19 19

Turon9.com

Son düzenleme:
27 Temmuz ve sonrası için Fethiye'de sakin, kafamızı dinleyebileceğimiz bir yer tavsiye edebilir misiniz? Yalnız herşey dahil otellere biraz soğuk bakıyoruz açıkçası. Yarım pansiyon otel veya pansiyon bilgisi verebilir misiniz? Çalış Plajı'nda olabilir bu arada.

Merhaba wonder_fuls,

ısteklerinize uygun olarak huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz ve fiyat açısından uygun olan Fethiye bölgesindeki otellerimiz şunlardır:

ıbrahimbey Butik Otel
Konum: Fethiye çalış plajı mevkii, Şehir merkezine 10 dakika mesafede. Denize sıfır.
Genel Özellikler: Açık yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Bar, Restaurant, Televizyon odası, Açık otopark, ınternet.
Ücretsiz Aktiviteler: Açık otopark, Yüzme havuzu, Televizyon odası.
Ücretli Aktiviteler: ınternet.
Oda Özellikleri: 32 oda, 2 özel oda Bütün odalarda Klima, TV saç kurutma makinası, balkon, duş, 1 adet çekyat, deniz veya havuz manzarası.

*Çocuk havuzu.

*Yarım Pansiyon (Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği içermektedir. Tüm içecekler ücretlidir.)

Fiyat Bilgisi: 01.07.2009 - 22.08.2009 tarihleri arası kişi başı günlük 59,90 TL dir.

Detaylı bilgi için lütfen otel ismine tıklayınız. ıbrahimbey Butik Otel

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Remer Otel
Konum: Fethiye Çalış Mevkii, Çalış plajına 50 metre mesafededir. Ölüdenize 30 km. mesafededir.
Genel Özellikler: Açık yüzme havuzu, Çocuk havuzu, Restaurant, Cafe & bar, Otopark, Masa tenisi, Bilardo, Kasa, Türk geceleri.
Ücretsiz Aktiviteler: Yüzme Havuzu, Otopark, Havuzda Şezlong ve Şemsiye.
Ücretli Aktiviteler: Bilardo, Tüm ıçecekler.
Oda Özellikleri: Tesiste toplam 39 oda bulunmaktadır. Odalarda; Klima, Duş, Tuvalet, Saç Kurutma Makinesi, Müzik Sistemi, Telefon, Balkon, Televizyon.
Yeme - ıçme: Tam Pansiyon, Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği.

*Çocuk havuzu

*Tam Pansiyon (Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği içermektedir. Tüm ıçecekler ücretlidir.)

Fiyat Bilgisi: 14.07.2009 - 02.08.2009 tarihleri arası kişi başı günlük 51,90 TL dir.

Detaylı bilgi için lütfen otel ismine tıklayınız. Remer Otel

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alternatif Olarak ıse Aşağıdaki Tesisimizi de ınceleyebilirsiniz.

Turkuaz Garden Fethiye
Konum: Tesis Çiftlik Beldesi Mevkiinde, Dalaman Hava Limanına 42 km, Fethiye Şehir Merkezine 7 km, Çalış Merkezine 3 km mesafededir. Koca Çalış plajına 600 metre yürüme mesafesinde olup plaja gün içinde 3 sefer ücretsiz servis vardır. Özel Plaj.
Genel Özellikler: 220 m2 havuz, Çocuk havuzu, ve restaurant bar, 120 kişilik kapalı, 150 kişilik açık restaurant, Voleybol, futbol, dart, bilardo, langırt, masa tenisi, tenis, animasyon, resepsiyonda kiralık kasa, döviz bozdurma, doktor, çamaşırhane, 24 saat oda servisi, Restoranda uydu TV köşesi, 60 kişilik şömineli toplantı salonu, Tesis te ayrıca 2.500m2’lik muzdan vişneye kadar çeşitli Akdeniz bitki ve ağaçlarının bulunduğu bir botanik parkı bulunmaktadır.
Ücretsiz Aktiviteler: Animasyon, Masa tenisi, Futbol, Plaj Voleybolu, Dart, Tenis(gündüz kullanımı), Havuzda ve plajda Şezlong, Şemsiye.
Ücretli Aktiviteler: Tenis, Telefon, Faks, Çamaşır Yıkama Servisi, Kasa, ınternet, Araba kiralama servisi, Bebek bakıcısı, Doktor, Bilardo, Langırt, Tenis Ekipmanları.
Oda Özellikleri: Toplam 49 oda 120 yatak kapasitelidir. Odalarda Balkon, uydu TV yayını, Klima, Telefon, Banyo & Duş, 24 saat kesintisiz sıcak su ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.
Yeme - ıçme: Yarım Pansiyon, Kahvaltı(08:00-10:00), Akşam yemeği(20:00-22:30).
Aile ve Çocuk: Çocuk Havuzu, Çocuk Oyun Parkı, Çocuk ıçin Sinema Salonu.

*Özel Plaj
*Animasyon

*Yarım Pansiyon ( Kahvaltı(08:00-10:00), Akşam yemeği(20:00-22:30) ).

Fiyat Bilgisi: 05.07.2009 - 31.08.2009 tarihleri arası kişi başı günlük 64,90 TL dir.

Detaylı bilgi için lütfen otel ismine tıklayınız.
Turkuaz Garden Fethiye

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
ben geçen sene kaldığımız oteli önerebilirim, fiyatı inanılmaz uygundu, bizim gibi otelde çok takılmayı değil gezmeyi tercih edecekseniz çok avantajlı oluyor
geçen sene 2 kişilik oda 55 tl idi.
ama öyle odalar son model odalardan değildir, biraz daha mütevazidir, havuzu var, ortamı harika
biz 2 kız tatil yaptık, hiçbir rahatsızlık yaşamadık, aile ortamı gibidir.
ölüdeniz hisarönü mevkiinde
ölüdenize dolmuşlar var sürekli, 5 dk mesafede
hisarönü ise gece hayatının merkezi...

suzanne otel

0252 616 72 18-19

sakin bir tatil ve herşey dahil konseptine sıcak bakmayanlar için önerilerim
Ölüdenizde bulunan kampinglerdir..ister çadırda ister karavanda
isterseniz 2-3-4-5 kişil bungalovlarda kalabilirsiniz..çoğunun kendi sahili vardır..
ölüdenize ise yürüme mesafesinde olması büyük avantajdır,en azından dolmuş
derdi olmaz..işte birkaç örnek,ben sugar beachte kaldım birkaç defa,diğerlerinide biliyorum

Sugar beach Clup - Camp Ölüdeniz Caddesi No:20 Otel Meri Yolu Ölüdeniz / Fethiye
252 617 00 48
Suara Kamp : 0.252.6170123
Deniz Camping Ölüdeniz Fethiye 252 616 60 12
Doğa Camping Ölüdeniz Fethiye 252 6170070
Çağlar Camping Ölüdeniz Fethiye 252 6170074

iyi tatiller :içelim:

benim önerimi silmissiniz neden sildiğinizi anlayamadım
burda herkes isim ve fiyat paylaşmış bundan fazlasını zaten yazmamıştım.........

15 günlük tatilimizde Bodrum ,Marmaris ,Fethiye,Antalya'yı gezdik..

begenmediğim tek yer Ölüdeniz'di..

kaldıgımız otel herşey dahil sistemde, orada bulunan en büyük 2 otelden biriydi..

Ölüdeniz Resort Otel..güzel bir oteldi..tevsiye edebilirim :)

X