fethiye de tavsiye pansiyon arıyorum

matilda81

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2010
290
8
fethiyeye ilk defa gidicem ve gün içerisinde gezilere katılmak istiyorum :KK55:

:KK28:.ucuz ama temiz biyerde konaklamak istiyorum. :KK16:umarım yardımcı olursunuz.

Konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım lütfen..
Bu sebeple konunuz "Tatil Öneri ve Paylasim Alani" başlığına taşınmıştır.
Bilginize

fethiyeye ilk defa gidicem ve gün içerisinde gezilere katılmak istiyorum :KK55:

:KK28:.ucuz ama temiz biyerde konaklamak istiyorum. :KK16:umarım yardımcı olursunuz.

pansiyonun adını hatırlamıyorum ama yıllar önce yaşlı bir çiftin işlettiği tam merkezde (gezi tekneleri sağımızda olunca karşıda bir yokuşta evler görünüyor basamaklarla çıkılan tam oradaydı başka pansiyonlar da vardı. terasında püfür püfür deniz manzarasına karşı oturmak keyifti.

tabii 1 ay olmuş mesajı yazalı. bulup gittiysen yazarsan buraya bizlere de fikir olur.

evet sonunda gittik. hiç bilmediğimiz bi yer olduğu için nered kalacağımız konusunda baya zorlandık. ucuz bi yer aradığımız için bize tavsiye edilen çalış plajıydı.orada bi apart bulduk ve 1 haftalık parasını peşin verdiğimiz için sonradan değişim hakkımızda kalmadı tabi.çok cansız bi yer.allahtan apartta her gece canlı müzik vardı,bizde hergün turlardaydıkta canımız sıkılmadı.:KK55:
eğer kalabalıktan hoşlanıyorsanız hisarönü.ölüdenizde çok güzel ama çok herşey çok pahalı özellikle yemek fiyatları.

evet sonunda gittik. hiç bilmediğimiz bi yer olduğu için nered kalacağımız konusunda baya zorlandık. ucuz bi yer aradığımız için bize tavsiye edilen çalış plajıydı.orada bi apart bulduk ve 1 haftalık parasını peşin verdiğimiz için sonradan değişim hakkımızda kalmadı tabi.çok cansız bi yer.allahtan apartta her gece canlı müzik vardı,bizde hergün turlardaydıkta canımız sıkılmadı.:KK55:
eğer kalabalıktan hoşlanıyorsanız hisarönü.ölüdenizde çok güzel ama çok herşey çok pahalı özellikle yemek fiyatları.
tatilinizin güzel geçmesine sevindim. çalış gerçi fethiye merkeze göre daha bile canlıdır diyebilirim:KK1: dolmuşlar sayesinde ulaşım oldukça rahat fethiye'de allahtan.

ölüdeniz maalesef çok pahalı yiyecek içecek yönünden, otel fiyatları normal bile görünse yeme içme ile telafi ediyorlar:KK47:

X